Автор Тема: Новини  (Прочитано 3174 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Evgen Koc

 • *****
 • Спасибо
 • -Given: 155
 • -Receive: 127
 • Сообщений: 915
 • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
  • Просмотр профиля
  • Awards
Новини
« : 25 Июль 2011, 15:17:33 »
       Новини

      05.08.2011
      Кваліфікованих проектувальників побільшало.

      Минулого четверга 04.08.2011, на учбовій базі ТОВ "ОБО Беттерманн Україна", що у НТУУ "КПІ", проведено плановий семінар для проектувальників і монтажників з тематики:
        „Проектування і монтаж систем захисту від блискавки та перенапруг”.
      Протягом 4-х годин учасники семінару дізналися про діючі національні та про міжнародні норми з блискавкозахисту, почули кваліфіковані відповіді на злободенні питання, які виникають у них підчас проектування, а також практичні поради щодо переговорів із замовником та із експертами.
      Підчас короткої перерви "Кава-брейк" проектувальники оглянули учбову лабораторію, де студенти НТУУ "КПІ" набувають практичних навичок з монтажу сучасних систем прокладення кабелів у лотках, кабельрострах, у товщі підлоги. Своїми руками монтують ПЗІП у щиті та влаштовують фундаментний уземлювач сучасної споруди.

      28.07.2011
      Тепер ми можемо бачити!
      Надшвидкісна реєстрація відземних виснаг блискавичних взимку у Карелії. http://truba.karelia.pro/video/211863/
      Вперше термін "зимові блискавки" з'явився у Японії, де це явище було детально досліджене.
     
         25.07.2011
      Ізольований доземний провідник OBO isCon. Опановуємо проектування і монтаж.

На учбовій базі ТОВ "ОБО Беттерманн Україна", що у НТУУ "КПІ", проведено перші семінари для проектувальників і монтажників із застосування ізольованого доземного провідника OBO isCon.
Це дозволить спеціалістам виходити з важких ситуацій за браку місця для дотримання роздільчого проміжка S (ЦОД, телестудії, складна архітектура фасадів тощо).

Для тих, хто не встиг відвідати семінар, тут додається інструкція з проектування і монтажу OBO isCon.

Слідкуйте за нашими оголошеннями про тематику і час проведення наступних семінарів.

« Последнее редактирование: 05 Август 2011, 14:35:00 от Evgen Koc »

Оффлайн Evgen Koc

 • *****
 • Спасибо
 • -Given: 155
 • -Receive: 127
 • Сообщений: 915
 • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
  • Просмотр профиля
  • Awards
Re: Новини
« Ответ #1 : 19 Декабрь 2011, 17:51:25 »
      Учбово-практичний семінар "InsLP Проектування і монтаж ізольованих громовідхильників" у Дніпропетровську
     
      На прохання проектувальників і монтажників м. Дніпропетровська і регіону, 10 листопада тут було проведено учбово-практичний семінар "InsLP Проектування і монтаж ізольованих громовідхильників". Матеріал подавався стисло, у розрахунку на високу кваліфікацію спеціалістів, які зібралися у затишному залі, люб'язно наданому обласним спец. рем.-буд. підпр-вом п/пож. робіт ДПТУ.
   
      Відомості, подані у ході семінару, виявилися корисними не лише для тих, хто проектує і монтує системи захисту від блискавки, але й для таких контролюючих органів, як Держтехногенбезпеки та Держнагядохоронпраці, представники місцевих органів яких також знайшли час, щоби відвідати цей захід.
      Узброєні новими знаннями, проектувальники і монтажники Дніпропетровщини можуть тепер пропонувати більш досконалі та обгруновані технічні рішення для надійного і ефективного захисту від блискавки таких складних об'єктів, як ЦОД, телестудії, вишукані сучасні новобудови, зерносховища, технологічні установки просто неба, тощо.
 

Оффлайн Evgen Koc

 • *****
 • Спасибо
 • -Given: 155
 • -Receive: 127
 • Сообщений: 915
 • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
  • Просмотр профиля
  • Awards
Re: Новини
« Ответ #2 : 21 Декабрь 2011, 16:38:14 »
      Блискавкозахист позаміських автобусних зупинок

      Як відомо, від 2004 р. питання захисту від ударів блискавки віднесено до провадження МНС. З цієї причини доповідь
 
      Баранник Є.Я, провідний спеціаліст ТОВ "ОБО Беттерманн Україна",
      Шостак В.О к.т.н., доцент, НТУУ «КПІ»,
      Цибань С.М., студент , НТУУ «КПІ»

                         Грозові ураження людей на автобусних зупинках

      було включено до порядку денного І-ї Міжнародної науково-практичної конференції «Пожежна безпека: теорія і практика», яка проходила 7.10.2011 р. у Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України, що у м. Черкаси.

                З тезами доповіді можна ознайомитися тут: http://eom.com.ua/index.php?action=downloads

       У доповіді проаналізовано обставини групових уражень людей на позаміських автобусних зупинках 2008 р. (Білогірський р-н, АРК) та 2009 р. (с. В'язівок Лубенського р-ну Полтавської обл.).
                                                                         
      Основні висновки, які варто зробити з представленого матеріалу полягаюуть у наступному:
      - зупинки мають бути обладнані системами блискавкозахисту (з використанням "природних" елементів, які мають створювати системи зрівнювання і вирівнювання потенціалів);
      - сусідство високого дерева (іншого високого об'єкту) робить зупинку, не обладнану громовідхильником, надто небезпечною для людей під час грози.

      Ці матеріали вперше було представлено на 30-й Міжнародній конференції з блискавкозахисту (ICLP 1010), яка 13 - 17 вересня 2010 р. проходила у м. Кальярі (Італія). Доповідь була схвально сприйнята учасниками сессії 8A «Lightning Deleterious Effects» (згубні наслідки блискавки). А згодом, у кулуарах, з пані Estelle Trengove з Південно-Африканської республіки тривало обговорення шляхів інформування населення цієї країни про небезпеку блискавки та про методи захисту від неї.
                                                                       

Оффлайн Evgen Koc

 • *****
 • Спасибо
 • -Given: 155
 • -Receive: 127
 • Сообщений: 915
 • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
  • Просмотр профиля
  • Awards
Re: Новини
« Ответ #3 : 23 Декабрь 2011, 17:06:45 »
                         Ізольований блискавкозахист та його внормування

      17-18 листопада 2011 р., у Національному університеті цивільного захисту МНС України, що у м. Харкові, проходила Х Міжнародна науково-практична конференція «Пожежна безпека – 2011». Серед доповідей, які було заслухано на засіданні  Секції 2 «Пожежна безпека будівництва та технологічних процесів», була й
   «Ізольований блискавкозахист», яку представив Баранник Є.Я,
   провідний спеціаліст ТОВ "ОБО Беттерманн Україна".


                   Тези доповіді вміщено на файлах:
                                                 http://eom.com.ua/index.php?action=downloads;sa=view;down=1887
                                                                          та
                                                 http://eom.com.ua/index.php?action=downloads;sa=view;down=1888

       У доповіді звертається увага на недоопрацьованість у ДСТУ Б В.2.5-38:2008 «Улаштування блискавкозахисту будівель і споруд» питань розрахунку і дотримання роздільчої відстані для відвернення небезпечного іскріння. На практиці це призводить до пошкодження електричного, а надто електронного, устатковання внаслідок затікання часткових струмів блискавки до електричних мереж та через виникнення небезпечних перенапруг навіть на тих об’єктах, де блискавкозахист було спроектовано і змонтовано з дотриманням діючих норм.
      Такі обставини не сприяють впровадженню в Україні сучасних систем ізольованого блискавкозахисту, що тягне за собою перевитрати матеріалів та трудових ресурсів на спорудження неоковирних конструкцій, які спотворюють зовнішній вигляд сучасних споруд. Знову таки, на відміну від стандартів більшості країн світу, які є членами МЕК, наш ДСТУ Б В.2.5-38:2008 не містить вказівок щодо можливості ізолювання нижньої частини доземних провідників у тих місцях, де є проблемним дотримання приписуваної відстані у 3 м від шляхів, якими можуть проходити люди. Одним з прикладів таких виробів є  ізольований доземний провідник OBO isCon®, ізоляція якого успішно пройшла випробування грозовими імпульсами у 100 кВ. Проте його застосування потребує спеціальної підготовки проектувальників і монтажників, а також приведення існуючих національних норм у відповідність до рівня європейських та міжнародних стандартів.
      Як вже відомо форумчанам, ТОВ "ОБО Беттерманн Україна" якраз і проводить учбово-практичні семінари з ізольованого блискавкозахисту для проектувальників і монтажників.
« Последнее редактирование: 17 Январь 2012, 15:23:08 от Evgen Koc »

Оффлайн Evgen Koc

 • *****
 • Спасибо
 • -Given: 155
 • -Receive: 127
 • Сообщений: 915
 • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
  • Просмотр профиля
  • Awards
Re: Новини
« Ответ #4 : 28 Декабрь 2011, 15:38:24 »
                       Захист апаратури релейного захисту та протиаварійної автоматики підприємств електроенергетики
                                                  від перенапруг грозової та комутаційної природи.


      7-9 грудня 2011 р., за ініціативою Харківського правління Науково-технічної Спілки енергетиків України (НТСЕУ), проходив науково-технічний семінар «Перенапруги у електроенергетичних системах та захист від них». У просторій потоковій аудиторії НТУ «Харківський політехнічний інститут» зібралися спеціалісти Обленерго регіону, науковці, викладачі, студенти.
      Спеціалісти радилися про захист повітряних ліній електропередач (ПЛЕП) від прямих і близьких ударів блискавичних. Наголошувалось на згубності практики скорочення фінансування технічної освіти і прикладної науки, одним з наслідків чого є відсталість національних технічних норм у тій частині, яка стосується блискавкозахисту ПЛЕП.
Ще одну з проблем становить впровадження мікропроцесорних компонентів систем РЗ та ПА без огляду на необхідність їхнього протиімпулсьсного захисту. При цьому належить відзначити, що на електропідстанціях саме комутаційні імпульси становлять головну загрозу для електроніки. Ці питання було висвітлено у доповіді
   "Захист апаратури релейного захисту та протиаварійної автоматики від перенапруг грозової та комутаційної природи."
                               Євген Баранник. ТОВ «ОБО Беттерманн Україна»
      Тези доповіді можна знайти тут: http://eom.com.ua/index.php?action=downloads;sa=view;down=1896                       
      Учасники семінару прийняли Рішення за підсумками обговорених проблем, у якому наголошується на актуальності включення України до європейьсго і міжнародного наукового співробітництва у царині протиімпульсного захисту своїх електроенергетичних об’єктів.
      Наприкінці засідання представник ТОВ "ОБО Беттерманн Україна" Евген Баранник передав навчальний набір пристроїв "OBO Bettermann GmbH&Co." для протиімпульсного захисту мереж живлення і передачі даних полковнику служби цивільного захисту Кулакову О.В. з Національного університету цивільного захисту України (м. Харків).
      У вдячному слові полковник Кулаков О.В. повідомив присутніх, що ці наочні приладдя буде використано у проведенні занять з підвищення кваліфікації проектувальників і монтажників, які займаються питаннями блискавкозахисту.
« Последнее редактирование: 28 Декабрь 2011, 15:41:48 от ZoloS9479 »

 

Предупреждение: в данной теме не было сообщений более 150 дней.
Если Вы не уверены что хотите ответить, то лучше создайте новую тему.

Имя:     Email:     Я не спамер