Автор Тема: ВИМИКАЧ-РОЗ'ЄДНУВАЧ INTERPACT INV В МЕРЕЖІ ПОСТІЙНОГО СТРУМУ  (Прочитано 2471 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Roman

  • ****
  • Thank You
  • -Given: 57
  • -Receive: 55
  • Повідомлень: 288
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
Добрий день, товариство.
Потребую консультації представників SE.
Потрібно забезпечити комутацію мережі постійного струму після зварювального випрямляча. Напруга зварювальної мережі 60DC, струм – не більше 1250А. Від вихідних шин випрямляча з чотирма болтами М12 відходять чотири одножильних кабеля (мідь, 95 кв.мм) паралельно, тобто вихідний струм 1250А розподіляється по чотирьох кабелях. Планую для комутації застосувати вимикач-роз’єднувач INTERPACT INV400 4P. А саме, кожен кабель підключити на окремий полюс. З вихідних зажимів вимикача також чотири кабеля будуть підключені у монтажному ящику на спільну шину для подальшого розподілу гнучкими кабелями до баластних реостатів. Питання в тому, чи можливий такий варіант підключення INV400 4P?

З тої інформації, яку мені вдалося знайти у каталогах, випливає наступне:
- Полюси Compact INV в мережі постійного струму можуть бути паралельно з’єднані (2,3 або 4 полюси). Що дозволяє збільшити, відповідно,  у 2, 3, 4 раза пропускну спроможність аппарата, тим самим зменшити вартість електроустановки.
Наприклад, паралельне з’єднання чотирьох полюсів вимикача-роз’єднувача INV 400 збільшує пропускну спроможність апарата до 1280А.
- При напрузі менше 63В DC показана схема паралельне з’єднання двох та трьох полюсів вимикача-роз’єднувача (https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=LVPED221002EN&p_enDocType=Catalog&p_File_Name=LVPED221002EN.pdf стор.33 (А-9)). Можливість паралельного з’єднання чотирьох полюсів також зазначена в тексті під цією схемою.
- Паралельне з’єднання двох або трьох полюсів здійснюють через дво-, триполюсну контактну пластину. Паралельне з’єднання чотирьох полюсів не є поширеним, тому відсутні комплектні контактні пластини для такого підключення. Хоча для автоматів NSХ DC 400 є рекомендація по виготовленню подібної чотириполюсної контактної. Напевно, вони потрібні для розподілу між полюсами апарата, коли до входу підходить один кабель/шина і для моєї схеми вони не обов'язкові. Хоча це теж питання, по якому потрібна консультація.

PS. Схожу тему я вже порушував http://eom.com.ua/index.php/topic,31282.msg206049.html#msg206049, але сформульовано там було якось кострубато.
« Останнє редагування: 15 Березень 2023, 16:13:54 від Roman »

Offline 3oloS

  • Global Moderator
  • ******
  • Thank You
  • -Given: 327
  • -Receive: 1659
  • Повідомлень: 3 695
  • Country: ua
    • Перегляд профілю
    • Awards
Roman, надішліть запит мейлом до Олександра Бойко oleksandr.boyko@se.com - це буде найшвидше вирішення питань

 

Warning: this topic has not been posted in for at least 150 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Ім'я:     Email: