Автор Тема: топочная- пожароопасное или взрывоопасное помещение?  (Прочитано 28571 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

milenium

  • Гість
Всем большое спасибо. :)

Offline Sergik

  • ****
  • Thank You
  • -Given: 55
  • -Receive: 35
  • Повідомлень: 335
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
Цитата: Roman3R
Sergik Полеміка закінчена , ви не можете обгрунтувати , посилаючись на нормативні документи , свою особисту точку зору про встановлення вибухозахищених світильників у паливних . Таких вимог просто не існує .
КОТЕЛЬНЫЕ УСТАНОВКИ СНиП II-35-76 п.14.17 14.17.    Во встроенных котельных, предназначенных для работы на газообразном топливе и на жидком топливе с температурой вспышки паров 45оС и ниже, помимо основного электроосвещения в нормальном исполнении, следует предусматривать отдельную групповую линию освещения основных проходов, светильники которой должны быть в исполнении для помещений класса В-Iа и для соответствующей группы и категории взрывоопасной смеси, определяемых по ПУЭ. Проводка к этим светильникам должна соответствовать требованиям для взрывоопасных помещений. Выключатели устанавливаются вне помещений котельной.
1.1.    Настоящие нормы и правила должны соблюдаться при проектировании новых и реконструируемых котельных установок (котельных) с паровыми, водогрейными и пароводогрейными котлами, независимо от производительности, с давлением пара не более 40 кгс/см2* и с температурой воды не более 200 оС.............далее идёт примечание что на квартиры не распостраняется!

Offline Sergik

  • ****
  • Thank You
  • -Given: 55
  • -Receive: 35
  • Повідомлень: 335
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
milenium, в тех условиях я не видал чтоб о светильниках писали......

Offline Sergik

  • ****
  • Thank You
  • -Given: 55
  • -Receive: 35
  • Повідомлень: 335
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards

Цитата: Roman3R
Таких вимог просто не існує .
Чому ж тоді Вам зауваження експертиза писала?

Offline Sergik

  • ****
  • Thank You
  • -Given: 55
  • -Receive: 35
  • Повідомлень: 335
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
Roman3R, ще таке питання, як же назвати те приміщення про яке запитує milenium (топкова),  можливо "кухня"  :D

Offline Sergik

  • ****
  • Thank You
  • -Given: 55
  • -Receive: 35
  • Повідомлень: 335
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
milenium, особисте прохання до Вас, повідомте що скаже експертиза в Києві!

Offline Roman3R

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 83
  • -Receive: 1106
  • Повідомлень: 4 470
  • Country: ua
  • Awards ЕОМактивность III-3й по числу постов в день=(? сообщений)/(? времени пребывания) III по максимальному времени on-line пребывания на форуме За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет Золотая сова (400 благодарностей + 1500 сообщений)
    • Перегляд профілю
    • Awards
Цитата: Sergik
Чому ж тоді Вам зауваження експертиза писала?
А ви вважаєте що експертизу проводять тільки фахівці високої кваліфікації ? Вони мають заготовлені стандартні зауваження і не завжди добре вивчають проект .
Вчаться на своїх помилках, а на чужих роблять кар’єру

Offline Sergik

  • ****
  • Thank You
  • -Given: 55
  • -Receive: 35
  • Повідомлень: 335
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
Roman3R, з Ваших слів зрозуміло, що Вам писали зауваження некваліфіковані експерти?  :)
На питання ви так і не відповіли....
Посилання на нормативний документ, на Вашу думку, вірне?
« Останнє редагування: 19 Листопад 2009, 14:43:03 від Sergik »

Offline Roman3R

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 83
  • -Receive: 1106
  • Повідомлень: 4 470
  • Country: ua
  • Awards ЕОМактивность III-3й по числу постов в день=(? сообщений)/(? времени пребывания) III по максимальному времени on-line пребывания на форуме За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет Золотая сова (400 благодарностей + 1500 сообщений)
    • Перегляд профілю
    • Awards
Цитата: Sergik
КОТЕЛЬНЫЕ УСТАНОВКИ СНиП II-35-76 п.14.17 14.17.
Ви знову посилаєтеся на СНиП для котельних установок , я вам відповідаю ще один раз
Цитата: Roman3R
У додатку 4 розглянуто проектування установлення побутових газових водогрійних опалювальних теплогенераторів (опалювальних побутових водогрійних котлів, ємких та проточних опалювальних водопідігрівачів, опалювальних модулей, що складаються з проточних газових водопідігрівачів) заводського виготовлення, на які не поширюються вимоги СНиП ІІ-35-76 .
Рекомендації розроблені у розвиток глави СНиП ІІ-35-76 «Котельные установки» і у відповідності до затвердженого наказом Держкоммістобудування України від 20.09.94 № 35 доповнення до глави (додаток 2), є тимчасовим керівним документом, діючим до перероблення зазначених норм.
Одже це є офіційний документ який вносить зміни і доповнення до СНиП ІІ-35-76 на який ви посилаєтесь . Кінець дискусії .
« Останнє редагування: 19 Листопад 2009, 16:03:04 від Roman3R »
Вчаться на своїх помилках, а на чужих роблять кар’єру

Offline sashka

  • ***
  • Thank You
  • -Given: 5
  • -Receive: 28
  • Повідомлень: 195
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
категорія приміщення вбудованої паливної -" Г ". Негорючі речовини й матеріали в гарячому, розжареному або розплавленому стані, процес оброблення яких супроводжується виділенням променистого тепла, іскор та полум'я; горючі гази, рідини і тверді речовини, які спалюються або утилізуються як паливо.
http://firehelp.org.ua/basefh/base0001.html
« Останнє редагування: 19 Листопад 2009, 16:12:53 від sashka »

Offline Sergik

  • ****
  • Thank You
  • -Given: 55
  • -Receive: 35
  • Повідомлень: 335
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
Roman3R, я не буду сперечатися з Вами, але найдіть мені у тому "додатку 4":
1. До якої категорії споживачів електроенергії відносяться котли, насоси?(електроприймачі)
2.Яке повинно бути запроектоване освітлення? скільки люкс?
3.Чи потрібно робити блискавкозахист цієї споруди, цього приміщення, за яким РБЗ?
4.Що сказано про заземлення в "додатку4"?
Нормативний документ СНиП, а це лише додаток для проектування установлення побутових газових водогрійних опалювальних теплогенераторів
БУДУ ВДЯЧНИЙ

Offline Sergik

  • ****
  • Thank You
  • -Given: 55
  • -Receive: 35
  • Повідомлень: 335
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
sashka, повністю з Вами згоден, категорія "Г" при робочій топковій, а от коли топкова не працює то такого процесу
Цитата: sashka
Негорючі речовини й матеріали в гарячому, розжареному або розплавленому стані, процес оброблення яких супроводжується виділенням променистого тепла, іскор та полум'я; горючі гази, рідини і тверді речовини, які спалюються або утилізуються як паливо
там немає, от і спитайте в технолога ЯКА ТОДІ БУДЕ ТАМ КАТЕГОРІЯ?

Offline Roman3R

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 83
  • -Receive: 1106
  • Повідомлень: 4 470
  • Country: ua
  • Awards ЕОМактивность III-3й по числу постов в день=(? сообщений)/(? времени пребывания) III по максимальному времени on-line пребывания на форуме За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет Золотая сова (400 благодарностей + 1500 сообщений)
    • Перегляд профілю
    • Awards
Цитата: Sergik
БУДУ ВДЯЧНИЙ
Кінець звязку
Вчаться на своїх помилках, а на чужих роблять кар’єру

Offline hi_tech

  • Global Moderator
  • ******
  • Thank You
  • -Given: 321
  • -Receive: 475
  • Повідомлень: 1 490
  • Country: ua
    • Перегляд профілю
    • Awards
Прав Roman3R.
Помещение в жилом доме в котором установлен газовый котел не категорируется в принципе.
Назовите его например техническое помещение.
Абстрагируйтесь вообще от слова котельная и будет вам счастье.

Offline Sergik

  • ****
  • Thank You
  • -Given: 55
  • -Receive: 35
  • Повідомлень: 335
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
hi_tech, интересный вариант, это типа на "Москвич" наклей 4 кольца и ты уже на  "Ауди"   :D
Котельная - это расположенное в одном техническом помещении сооружение,используемое при централизованном паро- и теплоснабжении, осуществляющее нагрев теплоносителя для системы пароснабжения или отопления.
Котельная - "комплекс зданий и сооружений, здание или помещения с котлом (теплогенератором) и вспомогательным технологическим оборудованием, предназначенным для выработки теплоты в целях теплоснабжения."
я думаю Вы знаете это, а електрик не называет помещение, ему дали задание на проектирование - вот он и делает!

 

Warning: this topic has not been posted in for at least 150 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Ім'я:     Email: