Автор Тема: WinElso  (Прочитано 19368 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline IgorS

  • *****
  • Thank You
  • -Given: 74
  • -Receive: 54
  • Повідомлень: 606
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
Re: WinElso
« Reply #15 : 21 Травень 2008, 13:48:19 »
andery, Я описав дуже коротко, повністью дивись анонс до програми. Ті розрахункі , що я роблю в набраній моделі, взалежності від складності схеми, можна в ручну робити не одну годину. Я можу змінити перетил любої дільниці, зразу подивитись струми, час відключення,температура накріву кабелів за час відключення струмів К.З.(всіх можливих), рівень напруги в статичному режимі/пусковому режимі, в аварійному режимі і ще багато чого. Всі зміни у всі елементи вносяться автоматично програмою. Самий великий недолік: треба вручну переносити данні с плана в схему, хоча данні по всім елементам програма видає (довжини , навантаження та іньше.)
В розрах. моделі ставлю довжину кабеля до найбільш віддаленого споживача (перевірка рівня напруги та перевірка чутливості захисту до мінімальних струмів К.З.)

Offline IgorS

  • *****
  • Thank You
  • -Given: 74
  • -Receive: 54
  • Повідомлень: 606
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
Re: WinElso
« Reply #16 : 21 Травень 2008, 13:58:19 »
На початках було цікаво вручну с калькулятором порахувани, потім це переодить в рутіну і вже малоцікаво, а якщо багато роботи то дратує. Я вже перепробував пару програм, WinElso покі що спрравляє найкраще враження.

Offline александр555

  • ****
  • Thank You
  • -Given: 82
  • -Receive: 4
  • Повідомлень: 294
  • Country: ru
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
Re: WinElso
« Reply #17 : 25 Червень 2008, 11:27:41 »
Кто знает как лечится чтука, если меню подгружается, а сами кнопки не функционируют в 2008 автокаде? Я пр winELSO 6 говорю, и может у кого есть ключ к этому диву?

Offline александр555

  • ****
  • Thank You
  • -Given: 82
  • -Receive: 4
  • Повідомлень: 294
  • Country: ru
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
Re: WinElso
« Reply #18 : 01 Липень 2008, 11:28:31 »
Кто знает? вот я работал в 5.4, там нормально можно выбрать элемент, здесь нет, вентиляторы обозначаются кружек и в внутри, а нет нормального обозначения, точнее они есть, но не отображаются, линия не подсоединяется  к потребителю, при попытки расчитать на натерь напряжения выдает сбой!! Что это??

Offline IgorS

  • *****
  • Thank You
  • -Given: 74
  • -Receive: 54
  • Повідомлень: 606
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
Re: WinElso
« Reply #19 : 01 Липень 2008, 15:51:21 »
александр555, Можливо треба в базі вказати іньше УГО, або створи нове УГО і припиши до данного елемента. При розрахунку який збой? Треба акуратно виконувати підключення(по фазам, по N, по РЕ), при копіюванні у скопійованого елемента не забути видалити з"язки.

Offline александр555

  • ****
  • Thank You
  • -Given: 82
  • -Receive: 4
  • Повідомлень: 294
  • Country: ru
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
Re: WinElso
« Reply #20 : 02 Липень 2008, 11:09:20 »
да вот мне и интересно, как прописать новое уго??

Offline IgorS

  • *****
  • Thank You
  • -Given: 74
  • -Receive: 54
  • Повідомлень: 606
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
Re: WinElso
« Reply #21 : 02 Липень 2008, 14:27:16 »
александр555, При необхідності створюеш нове УГО( навий файл з УГО). Воно повинно бути в папці Elements, (шлях напевно C:\Program Files\WinELSO\WinElso6\Elements). Потім базі данних (C:\Program Files\WinELSO\WinElso6\Base) знаходиш свій елемент і в полі УГО-Блок всталяеш імя файла свого УГО. Но якщо тобі не до вподоби існуючий то просто відредагуй його як звичайний блок, або просто в проекті створи новий і при установці елемента в діалозі вибири "Тип примитива: произвольний назначений"

Offline александр555

  • ****
  • Thank You
  • -Given: 82
  • -Receive: 4
  • Повідомлень: 294
  • Country: ru
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
Re: WinElso
« Reply #22 : 03 Липень 2008, 11:14:33 »
возник другой вопрос, у некоторых УГО, при указание залочкой N, PE. Автоматически меняется вид в соответствии с подключаемым элементом, а тут нет!!
И еще, почему линию нельзя подстыковать к эп как отходящую?? В 5.4 я это делаю, только 5.4 у меня не крякнутый, а кряк я найти не могу!!! Притом в 5.4, я могу проверить кабель по потерям напряжения, а 6.1 автоматически выдает сбой и выключается!!

Offline IgorS

  • *****
  • Thank You
  • -Given: 74
  • -Receive: 54
  • Повідомлень: 606
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
Re: WinElso
« Reply #23 : 03 Липень 2008, 15:18:11 »
александр555, Графічно ти можеш N, PE показати як завгодно (як тобі звичніше), але при підключенні вже треба слідкувати щоб не випустити, видає повідомлення "В цепі істочніка обрив по .....". Раніш користувався версією 6.1 , то не всі функціі працювали. А чому не робить розрахунок, неможу нічого порадити. При правільному виконання розрахункової моделі і нормальній програмі повинно би було працювати.

Offline Alexmax

  • *
  • Thank You
  • -Given: 6
  • -Receive: 0
  • Повідомлень: 9
    • Перегляд профілю
    • Awards
Re: WinElso
« Reply #24 : 10 Липень 2008, 15:36:02 »
Цитата: Fogoso
пробовал..Акад запускается, а WinElso пишет ошибку и все, меню видно, а работать нельзя...и не нашел файл WEStart.exe
Quote (selected)
пробовал..Акад запускается, а WinElso пишет ошибку и все, меню видно, а работать нельзя...и не нашел файл WEStart.exe
andery,
пробовал..Акад запускается, а WinElso пишет ошибку и все, меню видно, а работать нельзя...и не нашел файл WEStart.exe

Точно так!А что делать?

Offline IgorS

  • *****
  • Thank You
  • -Given: 74
  • -Receive: 54
  • Повідомлень: 606
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
Re: WinElso
« Reply #25 : 10 Липень 2008, 15:46:07 »
Alexmax, Перший раз попробуй запустити з WinELSO (Пуск/усі програми/WinELSO)

Offline александр555

  • ****
  • Thank You
  • -Given: 82
  • -Receive: 4
  • Повідомлень: 294
  • Country: ru
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
Re: WinElso
« Reply #26 : 20 Липень 2008, 19:20:08 »
не могу понять как сделать то бы с трансформатора до шин шел 4х жильный кабель(РЕN), на шинах шло разделение, а потом шёл 5 жил(РЕ,N), И то означает обрыв по фазм?? Как обогнуть эту ерунду?? Почему от трансфрматора идет PEN и N ?? кто знает подскажите?

Offline IgorS

  • *****
  • Thank You
  • -Given: 74
  • -Receive: 54
  • Повідомлень: 606
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
Re: WinElso
« Reply #27 : 21 Липень 2008, 09:52:59 »
александр555, Підключаеш від т-ра 4 жильний кабель до щита (шини щита) дє будиш робити розділення PN PE провода( шини повинні вже мати 5 полюсів), вже від ціх шин виконуєш 5 провідне підключення. Незабувай на всіх елементах проставляти склад полюсів у відповідності до системи заземлення на участку.
И то означает обрыв по фазм?? Це і означає, десь невірно виконано підключення. В діалозі підклюмення слідкуй що написано в модальних вікнах: прог. видає яки полюсів вона підключає, в залежності від полюсів  заданих на елементі може щось не підключити.
Почему от трансфрматора идет PEN и N ?? Поміняй склад полюсів і все буде добре.

Pave1

  • Гість
Re: WinElso
« Reply #28 : 21 Липень 2008, 12:38:14 »
хотелось бы поучаствовать в обсуждении, но украинский не знаю.
Читаю сообщения на украинском и вроде как понимаю, и тут же ничего не понимаю  :-[

Offline александр555

  • ****
  • Thank You
  • -Given: 82
  • -Receive: 4
  • Повідомлень: 294
  • Country: ru
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
Re: WinElso
« Reply #29 : 21 Липень 2008, 13:03:13 »
И еще вопросик, можно ли расчитывать схему, начиная с трсформатора, без установки генератора, у меня из за этого глюк, он пишет чт ошибка подсоединения источника? Из- за этого, у меня расчет не идет по потерям напряжения, дает ошибку и выключается.

 

Warning: this topic has not been posted in for at least 150 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Ім'я:     Email: