Автор Тема: Відстань від ПЛІ до складу ПММ  (Прочитано 195 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн ejen

  • ****
  • Спасибо
  • -Given: 39
  • -Receive: 14
  • Сообщений: 336
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Просмотр профиля
    • Awards
Підкажіть, будь ласка, яка відстань має бути від ємності складу ПММ до ПЛІ-0,4 кВ, розташованої на території підприємства? В "Електроустановках у вибухонебезпечних зонах" тільки від ПЛ-0,4 знайшов. А від КЛ-0,4 кВ, прокладеної відкрито - 6 м по п. 4.8.34?

 
Имя:     Email:     Я не спамер