Автор Тема: Створюємо майбутнє разом. E.NEXT-Україна — генеральний спонсор заходу WORLDSKILLS UKRAINE 2022  (Прочитано 188 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн E.NEXT

 • ****
 • Спасибо
 • -Given: 0
 • -Receive: 7
 • Сообщений: 311
  • Просмотр профиля
  • Awards
10 грудня 2021 року за технічної та організаційної підтримки електротехнічної Компанії E.NEXT-Україна в Київському професійному енергетичному ліцеї відбувся регіональний етап Всеукраїнського конкурсу WORLDSKILLS UKRAINE 2022.

За сприяння E.NEXT-Україна було підготовлено локацію згідно сучасних Європейських стандартів, щоб студенти отримали максимум задоволення та користі від участі у змаганнях. Було розроблено стенди продукції ТМ «E.NEXT» та запропоновано конкурсне завдання.

Мета проведення конкурсу

Головні завдання World Skills Ukraine 2022 та Компанії E.NEXT-Україна — перевірити та підвищити практичні навички студентів, навчити взаємодії на професійному рівні.

За багато років захід World Skills Ukraine 2022 не тільки об’єднав молодих спеціалістів у дружнє коло професіоналів, а й започаткував нові традиції.

Учасники та учасниці виконували практичні завдання в умовах обмеженого часу, застосовуючи набуті знання у профільних учбових закладах.

За підсумками проведення конкурсу журі з урахуванням фахової оцінки експертів оголосило наступні результати:

 • місце — Юрченко Євген Ігорович — здобувач освіти Київського професійного енергетичного ліцею;
 • місце — Артеменко Дмитро Михайлович — здобувач освіти Київського професійного ліцею будівництва і комунального господарства;
 • місце — Насиров Даниїл Октамович — здобувач освіти ДПТНЗ «Київське вище професійне училище машинобудування та комп’ютерно-інтегрованих технологій»

https://youtu.be/W86u1LEOQ38

Переможці отримали призи та подарунки від спонсорів та Компанії E.NEXT-Україна. Студентам особливо сподобались підсумки та відбір у фінал, який об’єднав учасників різних професій на спільній платформі для міжрегіонального змагання. Оцінювали навички конкурсантів експерти галузей та журі.

Команда E.NEXT максимально сприяє розвитку професійно-технічної освіти в Україні, адже саме від молодих фахівців залежить майбутнє нашої держави та світу загалом.


Ми долучилися до експертного оцінювання і надали електротехнічне обладнання бренду E.NEXT для проведення змагань. Також Компанія підготувала яскраві призи та почесні дипломи переможцям і учасникам конкурсу.

Дякуємо за позитивні емоції та можливість приєднатися до визначної для майбутнього електротехнічного прогресу події.

Створюємо майбутнє разом!

Все буде E.NEXT  ;)

Новина на сайті компанії E.NEXT: https://enext.ua/uk/press/news/Sozdaem-budushchee-vmeste-E-NEXT-Ukraina-generalnyy-sponsor-elektromontazhnogo-napravleniya-meropriya/
« Последнее редактирование: 12 Январь 2022, 10:16:52 от E.NEXT »

 

Предупреждение: в данной теме не было сообщений более 150 дней.
Если Вы не уверены что хотите ответить, то лучше создайте новую тему.

Имя:     Email:     Я не спамер