Автор Тема: Використання опор 10кВ для ПЛІ-0,4кВ  (Прочитано 1647 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Русик

  • Гість
Добрий день.
Товариство, маю таку ситуація. Для живлення споживачів садового товариства встановлюється КТПЖ (комплектна трансформаторна підстанція залізнична). підключення КТПЖ здійснюється від контактної мережі 27,5Кв залізниці. КТПЖ має повітряний ввод для підключення вихідної лінії. Поряд з місцем встановлення підстанції проходить також ПЛ-10кВ. Питання наступне: можу я використати опору ПЛ-10кВ для переходу на неї проектованим СІПом від КТПЖ? Далі наступна опора планується проектована під ПЛІ-0,4кВ.

Offline grun

  • ****
  • Thank You
  • -Given: 106
  • -Receive: 82
  • Повідомлень: 359
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
Опору ПЛ-10кВ можна використати якщо буде дотримано габарит між ПЛ-10 та ПЛІ, а також габарит ПЛІ над землею (дорогою). Також потрібно погодити підвішування ПЛІ з власником опори ПЛ-10

Offline CC19

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 104
  • -Receive: 301
  • Повідомлень: 1 913
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет Хрустальная сова (100 благодарностей + 500 сообщений)
    • Перегляд профілю
    • Awards
можу я використати опору ПЛ-10кВ для переходу на неї проектованим СІПом від КТПЖ
Навряд чи це вийде. Повітряна лінія починається і закінчується з кінцевих опор (опора з підкосом), при цьому, підкос встановлюється в напрямку повітряної лінії. Але в любому випадку вам потрібно звернутися до власника ПЛ-10кВ.

 

Warning: this topic has not been posted in for at least 150 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Ім'я:     Email: