Автор Тема: Як підключити декоративні грунтові світильники?  (Прочитано 1950 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline CC19

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 104
  • -Receive: 301
  • Повідомлень: 1 913
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет Хрустальная сова (100 благодарностей + 500 сообщений)
    • Перегляд профілю
    • Awards
Є площа парку з покриттям із тротуарної плитки. В це покриття передбачається вмонтувати близько 100 грунтових світильника ІР68. Світильники монтуються в спеціальний "стакан" діаметром 110м. Потужність світильників невелика - 5Вт, планується підключити їх шлейфом кабелем ВВГ 3х1,5. Ніколи не стикався з такими світильниками, як правильно виконати відгалудження кабеля? Спочатку думав використати клеми Wag, а потім подумав, з часом герметичність світильників буде порушуватися, і в один із цих стаканів набереться вода, і в цій лінії буде КЗ. Потрібні якісь герметичні роз'єми ІР68, але все що я находжу з труднощами поміщається в такий стакан (вільне місце: Ф110мм, h-115мм).
Хто стикався з такими світильниками, можливо проблема надумана, як їх правильно підключити?

Offline CC19

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 104
  • -Receive: 301
  • Повідомлень: 1 913
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет Хрустальная сова (100 благодарностей + 500 сообщений)
    • Перегляд профілю
    • Awards

Offline Сугор

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 267
  • -Receive: 931
  • Повідомлень: 9 358
  • Country: ua
  • Awards ЕОМактивность I - 1й по числу постов в день=(? сообщений)/(? времени пребывания) I по максимальному времени on-line пребывания на форуме Золотая сова (400 благодарностей + 1500 сообщений) За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
Ніколи не стикався з такими світильниками, як правильно виконати відгалудження кабеля
CC19, по идее, к светильнику должна прилагаться инструкция.
https://www.lighting.philips.ua/api/assets/v1/file/PhilipsLighting/content/cc96697ef49b40449aeaa81900739ef0/Smart_Marker-BBG151-INI.pdf
на сколько я помню стакан вроде без дна, а под стаканом нужно выполнять дренаж.  на сколько я понимаю в дне корпуса светильника можно ставить несколько гермовводов

Offline CC19

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 104
  • -Receive: 301
  • Повідомлень: 1 913
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет Хрустальная сова (100 благодарностей + 500 сообщений)
    • Перегляд профілю
    • Awards
по идее, к светильнику должна прилагаться инструкция.
Та вона то є, але трохи безтолкова.
на сколько я помню стакан вроде без дна, а под стаканом нужно выполнять дренаж.
Та і я так розумію, але ж все одно від низу стакану (верху дренажа) до корпуса самого світильника всього 115мм, не закопувати ж в дренаж (щебінь) якусь розпаєчну коробку...
на сколько я понимаю в дне корпуса светильника можно ставить несколько гермовводов
Якби ж декілька, але він один, глянь на той же Філіпс. А як виконати три відгалудження взагалі не розумію (окрім Ваговських герметичних боксів)

Offline Сугор

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 267
  • -Receive: 931
  • Повідомлень: 9 358
  • Country: ua
  • Awards ЕОМактивность I - 1й по числу постов в день=(? сообщений)/(? времени пребывания) I по максимальному времени on-line пребывания на форуме Золотая сова (400 благодарностей + 1500 сообщений) За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
« Останнє редагування: 10 Травень 2021, 09:02:14 від Сугор »

Offline knjaz

  • ***
  • Thank You
  • -Given: 47
  • -Receive: 36
  • Повідомлень: 153
  • Country: ua
    • Перегляд профілю
    • Awards
Lux ex machina / UA

Offline CC19

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 104
  • -Receive: 301
  • Повідомлень: 1 913
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет Хрустальная сова (100 благодарностей + 500 сообщений)
    • Перегляд профілю
    • Awards
было бы неплохо светильник подержать в руках.
Можливо й потримаю, але після того як проект буде погоджений, а бюджетні кошти виділені :)
Замовив поки що Ваговські герметичні бокси.
наглядні схеми https://ip44.de/en/outdoor-luminaires/ip44de-connect
Ці конектори засипаються землею і все? Тротуарне покриття має кучу шарів, обслужити такий конектор буде нереально. Хоча, навіщо його обслуговувати, якщо він якісний...?

Offline andery

  • Administrator
  • ******
  • Thank You
  • -Given: 1165
  • -Receive: 573
  • Повідомлень: 3 238
  • Country: ua
    • Перегляд профілю
    • Awards
Хороша тема!

Також думав над цим питанням...

CC19, по идее, к светильнику должна прилагаться инструкция.
Как правило, все инструкции нарисованы на один ввод кабеля, т.е. "без шлейфования".

Замовив поки що Ваговські герметичні бокси.
А де, по чому?

Яке буде саме дешеве і правильне рішення?

Offline CC19

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 104
  • -Receive: 301
  • Повідомлень: 1 913
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет Хрустальная сова (100 благодарностей + 500 сообщений)
    • Перегляд профілю
    • Awards
А де, по чому?
Ну замовив в проекті), кошти заложив. В Україні вони важко гугляться, в основному тільки на іноземних сайтах. Ціна - 4-8 євро.
Можливі тут продають https://abv.prom.ua/ua/p1336741367-207-1331-gelbox.html

 

Warning: this topic has not been posted in for at least 150 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Ім'я:     Email: