Автор Тема: Новий бактерицидний світильник ANTIVIRUS 2X15W на варті здоров'я!  (Прочитано 581 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline E.NEXT

  • ****
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 19
  • Повідомлень: 473
    • Перегляд профілю
    • Awards
Здоров’я та безпека людини — це найвища цінність! Наслідуючи такий принцип, Компанія E.NEXT-Україна поповнює асортимент світлотехнічного напрямку необхідною в нових епідеміологічних умовах новинкою — бактерицидним світильником ANTIVIRUS 2X15W виробництва PXF (Польща).


Переваги даного продукту перед звичними світильниками, виконаними на основі відкритих люмінесцентних світильників і бактерицидної лампи, полягають у наступному:

  • в період роботи світильника люди можуть перебувати в приміщенні без зупинки робочого процесу, а при використанні в домашніх умовах — повністю відсутня шкода людині і домашнім тваринам так як очищення повітря в приміщеннях відбувається безперервно;
  • окрім очищення від небезпечних бактерій, завдяки вбудованому фільтру, повітря очищається і від пилу. Світильник обробляє 38 м3/годину повітряної маси;
  • продукція повністю відповідає нормам та стандартам Європейського Союзу, що відповідно підтверджено сертифікатом СЕ;
  • гарантія на даний світильник становить 5 років.



Електромагнітний спектр ультрафіолетового випромінювання (УФ) та видимий спектр.



Новина на сайті Компанії E.NEXT: https://enext.ua/uk/press/news/Novyy-bakteritsidnyy-svetilnik-ANTIVIRUS-2X15W-na-strazhe-zdorovya/
« Останнє редагування: 22 Квітень 2020, 18:14:04 від E.NEXT »

 

Warning: this topic has not been posted in for at least 150 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Ім'я:     Email: