Автор Тема: Обмеження дозволеної потужності в багатосекційному будинку (декілька ВРП)  (Прочитано 14338 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline CC19

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 104
  • -Receive: 301
  • Повідомлень: 1 913
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет Хрустальная сова (100 благодарностей + 500 сообщений)
    • Перегляд профілю
    • Awards
Рішення цікаве, але й правда екзотичне. Я побоюсь його застосовувати для житлового фонду.

Offline Сугор

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 267
  • -Receive: 931
  • Повідомлень: 9 358
  • Country: ua
  • Awards ЕОМактивность I - 1й по числу постов в день=(? сообщений)/(? времени пребывания) I по максимальному времени on-line пребывания на форуме Золотая сова (400 благодарностей + 1500 сообщений) За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
Можливо нічого й не трапиться, але якщо не передбачати резервування по всій схемі живлення, то який тоді сенс від ІІ категорії...?
CC19, по этой логике кабель нужно резервировать аж до каждой розетки. Ну вообще то нормы не требуют (за редким исключением типа АУПТ) резервировать кабель внутри здания, II категория обеспечивается двумя трансами на ТП и двумя КЛ от разных секций шин. Если "восьмерку" сделать в ГРЩ на вводе в здание, то, по идее, делать восьмерку во ВРУ не обязательно
це призведе до завищення вставки автомата після "восьмёрки" (коефіцієнт для 150квартир більший ніж для 300)
Ну и в чем проблема? Стояки ты рассчитываешь с одним коэффициентом, ВРУ - с другим, ГРЩ - с третим, нормальный и послеаварийный режими ты тоже рассчитываешь с разными коэффициентами.
« Останнє редагування: 30 Січень 2020, 20:05:29 від Сугор »

Offline CC19

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 104
  • -Receive: 301
  • Повідомлень: 1 913
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет Хрустальная сова (100 благодарностей + 500 сообщений)
    • Перегляд профілю
    • Awards
Если "восьмерку" сделать в ГРЩ на вводе в здание, то, по идее, делать восьмерку во ВРУ не обязательно
Можливо й так, але вважаю, що 2 ввода повинно бути в кожній електрощитовій.
Стояки ты рассчитываешь с одним коэффициентом, ВРУ - с другим, ГРЩ - с третим, нормальный и послеаварийный режими ты тоже рассчитываешь с разными коэффициентами.
Зараз докреслюю внутрянку, скоро буду зводити все на ВРП, напишу, які цифри виходять...

Offline Сугор

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 267
  • -Receive: 931
  • Повідомлень: 9 358
  • Country: ua
  • Awards ЕОМактивность I - 1й по числу постов в день=(? сообщений)/(? времени пребывания) I по максимальному времени on-line пребывания на форуме Золотая сова (400 благодарностей + 1500 сообщений) За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
вважаю, що 2 ввода повинно бути в кожній електрощитовій.
зачем?

Offline vasil53

  • *
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 0
  • Повідомлень: 1
  • Country: 00
    • Перегляд профілю
    • Женский сайт все для женщин.
    • Awards

Offline CC19

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 104
  • -Receive: 301
  • Повідомлень: 1 913
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет Хрустальная сова (100 благодарностей + 500 сообщений)
    • Перегляд профілю
    • Awards
зачем?
Ну що сказати...
Мабуть тому що, я так думаю, і я так хочу... :)

Offline Сугор

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 267
  • -Receive: 931
  • Повідомлень: 9 358
  • Country: ua
  • Awards ЕОМактивность I - 1й по числу постов в день=(? сообщений)/(? времени пребывания) I по максимальному времени on-line пребывания на форуме Золотая сова (400 благодарностей + 1500 сообщений) За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
Мабуть тому що, я так думаю, і я так хочу...
ну тоді треба вибирати між тим що треба і тим що хочеться (с)  :)

Леонід

  • Гість
СС19.Обмеження потужності не вимога обленерго а п.1.5.30 ПУЕ (2017) "Номінальні струми плавких вставок запобіжників і струми уставок спрацювання захисних апаратів мають відповідати номінальному струму лічильників і значенню дозволеної до використання потужності." Межа балансової належності встановлюється на  ВРП будинку. Якщо РЕС прийме на обслуговування кабелі, які прокладені в підвалі будинку, що живлять шлейфом запроектовані  ВРП2, ВРП3 то можливий і Ваш варіант. Якщо РЕС бере на баланс тільки кабелі до ВРП1, то приймайте на вводі  ГРЩ. На одній секції- стояки квартир, на другій - загальнобудинкові мережі. Навантаження на секціях різне, струмові вставки ввідних автоматів  повинні відповідати потужності секцій. Запасу значного по відбору потужності не має. Енергія не державна власність, а власність олігарха. Кабельні лінії ,що живлять ГРЩ повинні бути взаєморезервуючі.Загальнобудинкове робоче і аварійне освітлення- на різних секціях. Всі мережі на ГРЩ, а ВРП1,2,3 -необгрунтована комутація. Удачі Вам

Offline CC19

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 104
  • -Receive: 301
  • Повідомлень: 1 913
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет Хрустальная сова (100 благодарностей + 500 сообщений)
    • Перегляд профілю
    • Awards
Сугор, Леонід, дякую, все таки, прислухаюся до вас :) beer. Планую зробити таку схему: В головній електрощитовій - ГРЩ на базі ВРУ 78М, від нього - на 1-секції - навантаження жител та загальнобудинкове навантаження (окрім ліфтів), на 2-й секції - ліфти та аварійне освітлення. В кожній електрощитовій, для розподілу, на житла та загальнобудинкове навантаження ставлю по ВРП на базі ВРУ1-27 і по розподільному щиту для ліфтів (індивідуального виготовлення). Аварійне освітлення виконую напряму з ГРЩ для всього будинку (по 2 групи на блок-секцію). При цьому, на вводі в ГРЩ будуть автомати 450А+160А, при дозволеній потужності 332кВт (547А)
Зауваження, пропозиції?
« Останнє редагування: 04 Лютий 2020, 08:02:31 від CC19 »

Леонід

  • Гість
СС19. ГРЩ  межа балансової належності та лічильники комерційного обліку. На ГРЩ вже групувати споживачі. На вводі перекидні рубильники.  На першу секцію - автомат  трансф. струму, стояки квартир. На другу секцію - автомат, лічильник, загальнобудинкові споживачі, один вид освітлення. Другий вид освітлення - з іншого вводу (п.4.11 ДБН  В.2.5-23). Його від автомата першої секції,  через свій автомат та лічильник. На ввідній панелі три лічильника  : один квартир, два загальнобудинкових. Часом служба обліку наполягає загальнобудинкові під один лічильник, але коли нагадати про п.4.11 ДБН - лишає два.  Як на мене, для чого ще проміжні ВРП. Від ГРЩ беріть всі стояки від своїх секцій. Просто і надійно.  Але вільному воля.

Offline CC19

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 104
  • -Receive: 301
  • Повідомлень: 1 913
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет Хрустальная сова (100 благодарностей + 500 сообщений)
    • Перегляд профілю
    • Awards
Як на мене, для чого ще проміжні ВРП. Від ГРЩ беріть всі стояки від своїх секцій
В будинку 7 блок-секцій. Якщо елекрощитову розмістити в центрі і виконувати розводку з одного ГРЩ, то довжина крайніх стояків буде 110-120м.
Також у мене:  7 стояків квартир, 14 ліфтів, 7 підйомників для МГН, електроопалення кожної сходових кліток, авар., робоче осв., підігрів "водосточки", живлення інтернет-роутерів, домофони та ін.
Вийде, на одному ГРЩ - близько 30 3-х фазних автоматів, та 40-50 однофазних. Занадто багато на один ГРЩ.

Offline Сугор

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 267
  • -Receive: 931
  • Повідомлень: 9 358
  • Country: ua
  • Awards ЕОМактивность I - 1й по числу постов в день=(? сообщений)/(? времени пребывания) I по максимальному времени on-line пребывания на форуме Золотая сова (400 благодарностей + 1500 сообщений) За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
Ну, вообще-то часть общедомовой нагрузки (освещение МОП) уже учтена в мощности квартир. Лифты работают не постоянно. В итоге КЛ будут нагружены не одинаково, т.е. на одном кабеле падение напряжения будет больше

Offline CC19

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 104
  • -Receive: 301
  • Повідомлень: 1 913
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет Хрустальная сова (100 благодарностей + 500 сообщений)
    • Перегляд профілю
    • Awards
Ну, вообще-то часть общедомовой нагрузки (освещение МОП) уже учтена в мощности квартир. Лифты работают не постоянно. В итоге КЛ будут нагружены не одинаково, т.е. на одном кабеле падение напряжения будет больше
Не зрозумів, а при чому тут це? Кожну КЛ я розглядаю окремо, і для кожної лінії рахую свої втрати напруги...

Offline Сугор

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 267
  • -Receive: 931
  • Повідомлень: 9 358
  • Country: ua
  • Awards ЕОМактивность I - 1й по числу постов в день=(? сообщений)/(? времени пребывания) I по максимальному времени on-line пребывания на форуме Золотая сова (400 благодарностей + 1500 сообщений) За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
Кожну КЛ я розглядаю окремо, і для кожної лінії рахую свої втрати напруги...
а послеаварийный режим? CC19, это были мысли в слух, не обращай внимания, если в послеаварийном режиме все нормально, то и в нормальном будет все хорошо

Леонід

  • Гість
СС19.Кабельні лінії живлення ГРЩ повинні бути взаєморезервуючими, споживач ІІ категорії .Кожна лінія  повинна  витримувати  все навантаження, лінії рівнозначні. Ви ставите перекидні рубильники на вводі, щоб у випадку відсутності напруги на одному вводі, або виходу з ладу однієї лінії переключити  на другу. Що за ознака- автоматів багато, скільки треба стільки і ставте.

 

Warning: this topic has not been posted in for at least 150 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Ім'я:     Email: