Автор Тема: Живлення рушникосушки в гуртожитку  (Прочитано 1430 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline andery

  • Administrator
  • ******
  • Thank You
  • -Given: 1166
  • -Receive: 573
  • Повідомлень: 3 238
  • Country: ua
    • Перегляд профілю
    • Awards
Доброго дня.
Є гуртожиток, в якому в кожній кімнаті в санвузлі присутній електричних рушникосушник 0,6кВт.
Згідно норм ДБН 23 та по електроопалнню живлення систем електричного опалення має бути незалежним.
На поверсі 12 номерів.
Чи обов'язково робити окремий щит на ці рушникосушки?
В чому логіка цієї норми?
Чому неможна заживити від мережі номеру?

Offline Сугор

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 267
  • -Receive: 931
  • Повідомлень: 9 359
  • Country: ua
  • Awards ЕОМактивность I - 1й по числу постов в день=(? сообщений)/(? времени пребывания) I по максимальному времени on-line пребывания на форуме Золотая сова (400 благодарностей + 1500 сообщений) За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
Є гуртожиток, в якому в кожній кімнаті в санвузлі присутній електричних рушникосушник 0,6кВт.
Згідно норм ДБН 23 та по електроопалнню живлення систем електричного опалення має бути незалежним.
А хіба це обладнання відноситься до опалювального?
електричних рушникосушник 0,6кВт
Як на мене якось богато. Нещодавно встановлював собі таки, максимальна потужність яку я зустрічав - 0,15кВт, собі поставив невеличкій на 0,054кВт

Offline andery

  • Administrator
  • ******
  • Thank You
  • -Given: 1166
  • -Receive: 573
  • Повідомлень: 3 238
  • Country: ua
    • Перегляд профілю
    • Awards
Як на мене якось богато.
Це не ми вибираємо. Вибирає організація яка займається опаленням.
А хіба це обладнання відноситься до опалювального?
В санвузлі крім рушникосушки нем нічого, що гріє санвузол.

Offline Сугор

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 267
  • -Receive: 931
  • Повідомлень: 9 359
  • Country: ua
  • Awards ЕОМактивность I - 1й по числу постов в день=(? сообщений)/(? времени пребывания) I по максимальному времени on-line пребывания на форуме Золотая сова (400 благодарностей + 1500 сообщений) За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
В санвузлі крім рушникосушки нем нічого, що гріє санвузол.
Ну в окремих туалетах квартир зовсім немає опалювальних пристроїв і нічого, ще ніхто не замерз. Призначення рушникосушки - в першу чергу - сушка речей, а не опалення приміщення. Опалення празює у холодну пору року, а рушникосушарка може працювати будь коли.
Це не ми вибираємо. Вибирає організація яка займається опаленням.
ОВешники за звичай в попередніх розрахунках приймають 100Вт/м2 (і це з гарним запасом). В гуртожитках санвузли 6м2?
Ось https://bt.rozetka.com.ua/paladii_cme300pl/p90733166/ самий потужний що я знайшов. Якщо ти збирешься робити окремий щит, то велика потужність (0,6кВт) може стати проблемою. Друга проблема - облік електроенергії, на кожну сушарку встановлювати окремий лічильник?
І головна проблема
НПАОП 40.1-1.32-01
Quote (selected)
2.6.6. Не допускається установка штепсельних розеток у ванних кімнатах, душових, у мийних приміщеннях лазень, у приміщеннях з нагрівниками для саун (далі за текстом - у саунах), а також у приміщеннях пралень, за винятком ванних
кімнат квартир і номерів готелів.
...

Offline andery

  • Administrator
  • ******
  • Thank You
  • -Given: 1166
  • -Receive: 573
  • Повідомлень: 3 238
  • Country: ua
    • Перегляд профілю
    • Awards
Це гуртожиток для студентів.
Облік тільки на вводі в будівлю.

 

Warning: this topic has not been posted in for at least 150 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Ім'я:     Email: