Автор Тема: Розрахунок навантажень житлового комплексу з електроопаленням  (Прочитано 15109 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline CC19

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 104
  • -Receive: 301
  • Повідомлень: 1 913
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет Хрустальная сова (100 благодарностей + 500 сообщений)
    • Перегляд профілю
    • Awards
Shturman, Ні, ні, ні!!!
По першій формулі, ви двічі внесли коефіцієнти 0.242, 0.393! Потрібно брати (3,50514,5*400*0,242)+.... Цифра буде величезна, але менше ніж 144*4,5+400*3=1848кВт не може бути! (звісно, за умови якщо електрокотли не вибрані з запасом). Проконсультуйся з ОВешніками, які загальні тепловтрати на будинки? Якщо грубо, то
Обычно ОВшники считают 100Вт/м2
55м.кв*544*0,1=2992кВт.

Offline Shturman

  • *****
  • Thank You
  • -Given: 56
  • -Receive: 55
  • Повідомлень: 675
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
Так вже й сам побачив свою помилку.  Дякую

Offline andery

  • Administrator
  • ******
  • Thank You
  • -Given: 1166
  • -Receive: 573
  • Повідомлень: 3 238
  • Country: ua
    • Перегляд профілю
    • Awards
Недавно виконав квартал з електроопаленням, пізніше надам розрахунок та як рахував.

Offline Shturman

  • *****
  • Thank You
  • -Given: 56
  • -Receive: 55
  • Повідомлень: 675
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards

Offline anywka

  • *
  • Thank You
  • -Given: 3
  • -Receive: 0
  • Повідомлень: 5
    • Перегляд профілю
    • Awards
Недавно виконав квартал з електроопаленням, пізніше надам розрахунок та як рахував.
Здраствуйте! Подылитесь розрахунком? Зараз дуже актуально. Теж роблю квартал з електроопаленням.
Дякую)

Offline Mira

  • *
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 0
  • Повідомлень: 8
    • Перегляд профілю
    • Awards
Доброго дня, дуже актуальна тема для мене на сьогодні. В цій справі новачок. Питання в наступному: багатоквартирний житловий будинок 50квартир з загальною договірною потужністю 144квт (4 кв  х 1,5кВт, 46кв х 3квт ). Є ще магазини КП. їх загальна потужність по договорах 36кВт, а розрахункове навантаження враховуючи коеф. ДБН т.3.14  = 28,1кВт. Квартири хочуть електроопалення, для розрахунку навантаження саме квартир використовувати т.3.1, т.3.4 чи Додаток Д2. в ресі сказали що потрібно застосовувати коефіцієнт 0,18 з табл. 3.4 для всіх квартир. але ж згідно Додатку Д на електроопалення я б застосувала б коеф. 1. Може помиляюся?  БУДЬ-ЛАСКА,  поділіться своїм досвідом. Дякую.

Offline Сугор

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 267
  • -Receive: 931
  • Повідомлень: 9 358
  • Country: ua
  • Awards ЕОМактивность I - 1й по числу постов в день=(? сообщений)/(? времени пребывания) I по максимальному времени on-line пребывания на форуме Золотая сова (400 благодарностей + 1500 сообщений) За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
(4 кв  х 1,5кВт, 46кв х 3квт )
как-то не смог найти таких значений в ДБН
згідно Додатку Д на електроопалення я б застосувала б коеф. 1
1 это только на отопление, на все остальное электрооборудование квартиры будет понижающий коэффициент

Offline Mira

  • *
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 0
  • Повідомлень: 8
    • Перегляд профілю
    • Awards
    (4 кв  х 1,5кВт, 46кв х 3квт )

как-то не смог найти таких значений в ДБН
В тому то і справа, що це старий будинок, і договорні потужності не відповідають ДБН.

Offline Mira

  • *
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 0
  • Повідомлень: 8
    • Перегляд профілю
    • Awards
1 это только на отопление, на все остальное электрооборудование квартиры будет понижающий коэффициент
тобто ви теж вважаєте що недоцільно на всю потужність застосовувати конф.0,18 т. 3.4. а треба користуватися двома коефіцієнтами. А можна вам кинути розрахунок для перевірки, звісно якщо вам неважко.)))

Offline Сугор

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 267
  • -Receive: 931
  • Повідомлень: 9 358
  • Country: ua
  • Awards ЕОМактивность I - 1й по числу постов в день=(? сообщений)/(? времени пребывания) I по максимальному времени on-line пребывания на форуме Золотая сова (400 благодарностей + 1500 сообщений) За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
В тому то і справа, що це старий будинок, і договорні потужності не відповідають ДБН.
Mira, если Вы собираетесь переводить здание на электроотопление, то это называется "реконструкция" и расчет нагрузок нужно выполнять по действующим нормам
тобто ви теж вважаєте що недоцільно на всю потужність застосовувати конф.0,18
все зависит от того какая задача перед Вами стоит. Не имеет смысла на все давать коэфф.1
А можна вам кинути розрахунок для перевірки, звісно якщо вам неважко.
Впринципе можно, только для начала необходимо рассказать о сути проблемы, а то я как-то не совсем понимаю цели и задачи. Если Вы не собираетесь изменять договорную мощность, то считать нужно по тем нормам когда проектировался дом.
« Останнє редагування: 26 Травень 2020, 14:23:28 від Сугор »

Offline Mira

  • *
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 0
  • Повідомлень: 8
    • Перегляд профілю
    • Awards
Впринципе можно, только для начала необходимо рассказать о сути проблемы, а то я как-то не совсем понимаю цели и задачи. Если Вы не собираетесь изменять договорную мощность, то считать нужно по тем нормам когда проектировался дом.[/quo
 Суть наступна: є будинок 50кв. + нежитлові (магазини). Є в кожного мешканця на квартиру договірна потужність( майже у всіх 3кВт, і в 4 квартир 1,5кВт). Всі мешканці хочуть поставити ковектора та оформити тариф на електроопалення.  РЕС дав довідку, що договорна потужність існуюча 186 квТ 9без коефіцієта звісно).  По моєму розрахунку  необхідно 166,39кВт (з кофіцієнтами). Питання, чи треба збільшувати потужність, на весь будинок для отримання тарифу на електроопалення, якщо треба, то на скільки?

Offline Сугор

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 267
  • -Receive: 931
  • Повідомлень: 9 358
  • Country: ua
  • Awards ЕОМактивность I - 1й по числу постов в день=(? сообщений)/(? времени пребывания) I по максимальному времени on-line пребывания на форуме Золотая сова (400 благодарностей + 1500 сообщений) За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
Mira, что-то я ни фига не понял... Что такое потужність на комунально побутові потреби? Договірна потужність это и есть потужність на комунально побутові потреби И Вы так и не пояснили суть проблемы и что Вы хотите получить на выходе? На сколько я понимаю, речь идет об общежитии переоборудованом под квартиры. И теперь возникли некоторые проблемы с отоплением и Вы решили отапливаться электричеством... Уверяю Вас жильцы дома финансово не потянут реконструкцию. На форуме уже где-то были обсуждения похожих тем... Нельзя просто так выделить из договорной мощности мощность на отопление. Нельзя брать среднепотолочные цифры и вставлять в формулы из действующих норм.

Offline Mira

  • *
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 0
  • Повідомлень: 8
    • Перегляд профілю
    • Awards
Mira, что-то я ни фига не понял... Что такое потужність на комунально побутові потреби? Договірна потужність это и есть потужність на комунально побутові потреби И Вы так и не пояснили суть проблемы и что Вы хотите получить на выходе? На сколько я понимаю, речь идет об общежитии переоборудованом под квартиры. И теперь возникли некоторые проблемы с отоплением и Вы решили отапливаться электричеством... Уверяю Вас жильцы дома финансово не потянут реконструкцию. На форуме уже где-то были обсуждения похожих тем... Нельзя просто так выделить из договорной мощности мощность на отопление. Нельзя брать среднепотолочные цифры и вставлять в формулы из действующих норм.
Mira, что-то я ни фига не понял... Что такое потужність на комунально побутові потреби? Договірна потужність это и есть потужність на комунально побутові потреби И Вы так и не пояснили суть проблемы и что Вы хотите получить на выходе? На сколько я понимаю, речь идет об общежитии переоборудованом под квартиры. И теперь возникли некоторые проблемы с отоплением и Вы решили отапливаться электричеством... Уверяю Вас жильцы дома финансово не потянут реконструкцию. На форуме уже где-то были обсуждения похожих тем... Нельзя просто так выделить из договорной мощности мощность на отопление. Нельзя брать среднепотолочные цифры и вставлять в формулы из действующих норм
   Договірна потужність - це потужність згідно договору на користування.  маю практику розподілу існуючої договірної потужності 1,5кВт квартири на : 0,75 кВт на комунально-побутові потреби і 0,75кВт на використання електронагрівального обладнання і при цьому надається тариф на електроопалення.)))))) А на виході треба: використання  електроопалення та застосування тарифу на електроопалення. Але вже я зрозуміла, ніяк по існуючій договірній не вийде. Треба брати ТУ на збільшення потужності на  весь будинок (усі квартири)
 рівно на ту кількість кіловат, на яку розраховуємо опалення (застосовуючи коефіцієнт 1). Я вам дуже дякую за допомогу і рада. що приєдналася до вашої спільноти. мені дуже приємно і цікаво читати різні пости на цікаві теми, і багато чого нового взнавати для себе.

Offline reva_andrey

  • **
  • Thank You
  • -Given: 5
  • -Receive: 1
  • Повідомлень: 32
  • Country: ua
    • Перегляд профілю
    • Awards
Розробляться теплотехнічний розрахунок на типову 1-но, 2-х та 3-х кімнатні квартири. Результатом чого буде відома необхідна потужність для електроопалення квартир будинку. Цю потужність додаєте до існуючої договірної потужності. При розрахунку потужності на будинок існуючу договірну потужність берете з коефіцієнтом відповідно до таблиці Д.2 (ДБН В.2.5-23-2010) а потужність на ел. опалення з коефіцієнтом 1

Offline reva_andrey

  • **
  • Thank You
  • -Given: 5
  • -Receive: 1
  • Повідомлень: 32
  • Country: ua
    • Перегляд профілю
    • Awards
В мене теж є питання, розробляю проєкт на 9ти поверховий житловий будинок (перехід на ел. опалення) на 144 квартири. В ТУ прописано будівництво нової ТП. Відповідно до ДБН В.2.5-23_2010 категорія надійності електропостачання повинна бути ІІ-га, тобто мені необхідно два тр-ра. Яку потужність мені необхідно вибрати? Я так розумію що в аварійній ситуації кожен трансформатор повинен  тримати все навантаження будинку, тобто потужність кожного тр-ра повинна бути більша ніж розрахункова потужність житлового будинку?

 

Warning: this topic has not been posted in for at least 150 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Ім'я:     Email: