Автор Тема: Розрахунок навантажень житлового комплексу з електроопаленням  (Прочитано 15121 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Shturman

  • *****
  • Thank You
  • -Given: 56
  • -Receive: 55
  • Повідомлень: 675
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
Доброго дня. Стоїть задача розрахувати потужність житлового комплексу в якому буде 544 квартири і на території комплексу буде садочок і адміністративна будівля. Особливістю є те, що все абсолютно на електриці (гаряче водопостачання, плити, опалення). Ніколи такого не рахував. Зробив розрахунок проштудіювавши ДБН.В.2.5-23:2010. Покритикуйте даний розрахунок, бо питання стоїть з взяттям тех. умов тому віднестись треба серйозно. Трохи не впевнений в результаті свого розрахунку. Чекаю конструктивної критики

Offline uksusXIII

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 283
  • -Receive: 273
  • Повідомлень: 2 495
  • Country: ua
  • Электромонтаж промобъектов и высотных жилых зданий
  • Awards Автор 100 тем За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет Хрустальная сова (100 благодарностей + 500 сообщений)
    • Перегляд профілю
    • Awards
Офигенно... Мощность электроотопления детского сада зависит только от количества детей в этом саду? А от кубатуры помещений, теплопотерь, материала стен, кровли и т.д. не зависит? А почему считают норму потребления эл.энергии на отопление только на детей? Персонал детского сада греть не обязательно? Коллеги, это принятая практика в расчетах ДДУ?
« Останнє редагування: 10 Січень 2019, 13:48:47 від uksusXIII »
НЕКИСЛЫЙ Электромонтаж!

Offline Shturman

  • *****
  • Thank You
  • -Given: 56
  • -Receive: 55
  • Повідомлень: 675
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
uksusXIII, ви напевно не так зрозуміли. Від кількості місць залежить потужність без врахування електроопалення. Кількість місць 110 згідно таблиці 3.15 ДБН 2.5-23 на одне місце припадає 0,45 кВт. 110*0,45=49,5 кВт і до цього значення додаємо електроопалення 120 кВт і отримуємо 170 кВт. Потужність електроопалення надав замовник

Offline uksusXIII

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 283
  • -Receive: 273
  • Повідомлень: 2 495
  • Country: ua
  • Электромонтаж промобъектов и высотных жилых зданий
  • Awards Автор 100 тем За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет Хрустальная сова (100 благодарностей + 500 сообщений)
    • Перегляд профілю
    • Awards
на одне місце припадає 0,45 кВт. 110*0,45=49,5 кВт
Именно об этих 0,45 кВт на одного ребенка я и говорил. А если этот детсад будет расположен на севере, а не на юге, коэф-т изменится? Года два назад частично участвовали в строительстве детсада на 120 мест... Три этажа. 70% первого этажа занимал плавательный бассейн! Как например такая архитектурная особенность может быть учтена в таком коэф-те?  =-0
« Останнє редагування: 10 Січень 2019, 13:47:44 від uksusXIII »
НЕКИСЛЫЙ Электромонтаж!

Offline Shturman

  • *****
  • Thank You
  • -Given: 56
  • -Receive: 55
  • Повідомлень: 675
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
ну а я так розумію що це укрупнені статистичні дані якими можна користуватись для орієнтовного визначення потужності на передпроектних стадіях. Проекту внутрянки по садочку ще взагалі немає, а його потужність в загальній потужності комплексу якось треба врахувати, тому і беруться такі показники. А як ще можна оцінити потужність не маючи проекту внутрянки?

Offline Сугор

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 267
  • -Receive: 931
  • Повідомлень: 9 358
  • Country: ua
  • Awards ЕОМактивность I - 1й по числу постов в день=(? сообщений)/(? времени пребывания) I по максимальному времени on-line пребывания на форуме Золотая сова (400 благодарностей + 1500 сообщений) За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
Именно об этих 0,45 кВт на одного ребенка я и говорил.
uksusXIII, так это же не про отопление, это про электроплиты и все остальное. отопление это - 120кВт
Shturman, в розрахунках начебто усе вірно, але щось мене бентежить. Мабудь те що на дідсадок введено коефіцієнт 0,4. В табл. 3.14 надані коефіціенти для будівель без електроопалення

Offline uksusXIII

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 283
  • -Receive: 273
  • Повідомлень: 2 495
  • Country: ua
  • Электромонтаж промобъектов и высотных жилых зданий
  • Awards Автор 100 тем За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет Хрустальная сова (100 благодарностей + 500 сообщений)
    • Перегляд профілю
    • Awards
uksusXIII, так это же не про отопление, это про электроплиты и все остальное. отопление это - 120кВт
Да. Пожалуй вы правы. В тексте дословно:
Дитячий садок розрахований на 110 місць. Опалення дитячого садка електричне і його потужність
приймається 120 кВт. Згідно таблиці 3.15 ДБН В.2.5-23-2010 на одне місце в дошкільних навчальних закладах з
електрифікованими харчоблоками припадає 0,45 кВт/на місце
Розрахункова потужність дитячого садка з врахуванням електроопалення тоді складатиме
Рр.д.с=110*0,45+120=169,5 кВт
Остаточно приймаємо Рр.д.с=170 кВт

Тогда откуда взялись эти 120 кВт на отопление детсада?  :D
НЕКИСЛЫЙ Электромонтаж!

Offline Сугор

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 267
  • -Receive: 931
  • Повідомлень: 9 358
  • Country: ua
  • Awards ЕОМактивность I - 1й по числу постов в день=(? сообщений)/(? времени пребывания) I по максимальному времени on-line пребывания на форуме Золотая сова (400 благодарностей + 1500 сообщений) За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
Тогда откуда взялись эти 120 кВт на отопление детсада? 
Потужність електроопалення надав замовник
Обычно ОВшники считают 100Вт/м2 (площадь садика получается 1200м2)

Offline Shturman

  • *****
  • Thank You
  • -Given: 56
  • -Receive: 55
  • Повідомлень: 675
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
мене найбільше хвилює розрахунок житлової частини. Взагалі хтось колись рахував по тому додатку Д.2?. До того в мене не було випадків квартир з електроопаленням і все рахувалось по таблиці 3.1

Offline Shturman

  • *****
  • Thank You
  • -Given: 56
  • -Receive: 55
  • Повідомлень: 675
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
Мабудь те що на дідсадок введено коефіцієнт 0,4. В табл. 3.14 надані коефіціенти для будівель без електроопалення
а який коефіцієнт взяли б ви?

Offline Сугор

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 267
  • -Receive: 931
  • Повідомлень: 9 358
  • Country: ua
  • Awards ЕОМактивность I - 1й по числу постов в день=(? сообщений)/(? времени пребывания) I по максимальному времени on-line пребывания на форуме Золотая сова (400 благодарностей + 1500 сообщений) За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
а який коефіцієнт взяли б ви?
на опалення - 1 (про всяк випадок), на все інше - 0,4, ще в розрахунку я не побачів ліфтів, насосів і інше обладнання.  Можливо (не впевнений), має сенс розрахунок виконати для 2х типів кватрир

Offline Shturman

  • *****
  • Thank You
  • -Given: 56
  • -Receive: 55
  • Повідомлень: 675
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
ще в розрахунку я не побачів ліфтів, насосів і інше обладнання
.
із силового обладнання місць загального користування лише електроопалення сходових кліток. Будинки будуть до 5 поверхів так шо ліфти відпадають. А якщо якісь насоси і будуть, то це мізер в порівнянні з потужністю самих квартир
Можливо (не впевнений), має сенс розрахунок виконати для 2х типів кватрир
А в тому розрахунку і зроблено для двох типів (дві таблиці). Один тип з електрокотлами по 3 кВт (400 квартир) і другий тип з котлами по 4,5 кВт (144 квартири)

Offline Сугор

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 267
  • -Receive: 931
  • Повідомлень: 9 358
  • Country: ua
  • Awards ЕОМактивность I - 1й по числу постов в день=(? сообщений)/(? времени пребывания) I по максимальному времени on-line пребывания на форуме Золотая сова (400 благодарностей + 1500 сообщений) За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
А в тому розрахунку і зроблено для двох типів (дві таблиці).
Ні, я мав на увазі формули 6 або 8 ДБН-23, але так як мова йде про повне електроопалення - я невпевненний. Якщо за ціми формулами потужність вийде більшою я б на всяк випадок перестрахувався і взяв би більше значення
« Останнє редагування: 10 Січень 2019, 15:24:03 від Сугор »

Offline Shturman

  • *****
  • Thank You
  • -Given: 56
  • -Receive: 55
  • Повідомлень: 675
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
Я зрозумів вас. Так дійсно, якщо застосувати формулу 8, то виходить більше значення

Offline IgorS

  • *****
  • Thank You
  • -Given: 74
  • -Receive: 54
  • Повідомлень: 606
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
Неможу знайти значення кос фі для індукційної пічки. В паспорті не вказується, шукав в інтернеті, також нічого. Може хтось підкаже?

 

Warning: this topic has not been posted in for at least 150 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Ім'я:     Email: