Автор Тема: Компенсация за некачественную эл.эн.  (Прочитано 3660 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline CC19

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 104
  • -Receive: 301
  • Повідомлень: 1 913
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет Хрустальная сова (100 благодарностей + 500 сообщений)
    • Перегляд профілю
    • Awards
Хочу добиться от РЭСа нормального напряжения (опускеться до 160В). Готовлю гневное письмо. Хочу также попугать компенсацией за некачественную эл.эн. Но в Кодексе систем розподілу нашел только:
13.2.13. ОСР надає споживачу компенсацію за недотримання показників якості електричної енергії у розмірі та порядку, що встановлені Регулятором.

Где посмотреть что там установил Регулятор?

Offline holodnjak

  • **
  • Thank You
  • -Given: 2
  • -Receive: 9
  • Повідомлень: 48
    • Перегляд профілю
    • Awards

Offline CC19

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 104
  • -Receive: 301
  • Повідомлень: 1 913
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет Хрустальная сова (100 благодарностей + 500 сообщений)
    • Перегляд профілю
    • Awards
http://www.nerc.gov.ua/?news=5661

Это я видел, но там нету компенсации за некачественную эл.эн.

Offline holodnjak

  • **
  • Thank You
  • -Given: 2
  • -Receive: 9
  • Повідомлень: 48
    • Перегляд профілю
    • Awards
Додаток 1 до постанови від 12.06.18 №375
Перша строка додатку компенсація 25% "Дотримання показників змінення напруги встановленим Кодексом систем розподілу".

Offline holodnjak

  • **
  • Thank You
  • -Given: 2
  • -Receive: 9
  • Повідомлень: 48
    • Перегляд профілю
    • Awards
Кодекс систем розподілу
11.4.5. Якість електричної енергії характеризується фізичними параметрами поставленої споживачу електричної енергії та їх відповідністю встановленому стандарту.
11.4.6. Параметри якості електричної енергії в точках приєднання споживачів у нормальних умовах експлуатації мають відповідати параметрам, визначеним у ДСТУ EN 50160:2014 «Характеристики напруги електропостачання в електричних мережах загального призначення» (далі - ДСТУ EN 50160:2014).
11.4.7. Стандартна номінальна напруга Uп для мереж низької напруги загального призначення має значення 220 В між фазним і нульовим проводом або між фазними проводами:
для трифазних чотирипровідних мереж: Uп = 220 В між фазним та нульовим проводом;
для трифазних трипровідних мереж: Uп = 220 В між фазними проводами.
Зміна напруги не повинна перевищувати ± 10 % від величини номінальної напруги.

Offline grun

  • ****
  • Thank You
  • -Given: 105
  • -Receive: 82
  • Повідомлень: 359
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
Мені розповідали знайомі контролери, що дід в одному селі рік воював з обленерго щодо якості електроенергії, а потім поїхав і написав, здається в Держпромгірнагляд, ті приїхали і встановили в діда якесь обладнання, що фіксувало якість електроенергії (не знаю тільки на який період), і потім дід з документами звернувся в обленерго і вони перерахували йому вартість сплаченої електроенергії.

Offline holodnjak

  • **
  • Thank You
  • -Given: 2
  • -Receive: 9
  • Повідомлень: 48
    • Перегляд профілю
    • Awards
Щодо якості електроенергії потрібно письмово звернутися до територіального підрозділу Держенергонагляду які мають прилад Реєстратор якості електричної енергі яким фіксуються відхилення напруги.

Offline CC19

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 104
  • -Receive: 301
  • Повідомлень: 1 913
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет Хрустальная сова (100 благодарностей + 500 сообщений)
    • Перегляд профілю
    • Awards
ті приїхали і встановили в діда якесь обладнання, що фіксувало якість електроенергії (не знаю тільки на який період), і потім дід з документами звернувся в обленерго і вони перерахували йому вартість сплаченої електроенергії.
А за який період? Тобто, стоїть прилад один день, за один день я і маю право вимагати компенсацію. Так ця схема працює? :)

Offline grun

  • ****
  • Thank You
  • -Given: 105
  • -Receive: 82
  • Повідомлень: 359
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
Так ця схема працює?
Не знаю як ця схема працює, але саме в той час надумав і я в РЕМ написати (напруга ввечері 180-190В), то після моєї заяви три рази приїзджали робили заміри напруги, трошки розподілили навантаження вздовж лінії, а вже через рік чи два виконали повну заміну ПЛ. Замість 2-ох ліній, що відходять з КТП, стало 5, прокладений СІП-4х70, у мене останній будинок, то напруга буває і 230, а так нижче 215 не опускається.

Offline CC19

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 104
  • -Receive: 301
  • Повідомлень: 1 913
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет Хрустальная сова (100 благодарностей + 500 сообщений)
    • Перегляд профілю
    • Awards
Приїхали з Обленерго та підключили прилад до розетки. Якийсь самопальний прилад, корпус з Токоизмерительные клещи Mastech MS3302, ззаді на корпусі голограма Mastech і наклейка Реєстратор струму та напруги "Аудит-експерт РП1-1". Хто знає що за прилад, що вимірює: тільки пікові значення чи записує значення щосекунди (щохвилини...)?

 

Warning: this topic has not been posted in for at least 150 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Ім'я:     Email: