Автор Тема: Облік по стороні 10 кВ з трьома трансформаторами струму  (Прочитано 1549 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Shturman

  • *****
  • Thank You
  • -Given: 56
  • -Receive: 55
  • Повідомлень: 675
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
Доброго дня. проектується сонячна електростанція (СЕС) на 1,6 мВА. Розрахунковий облік на стороні 10 кВ. В обленерго вимагають ставити три ТТ для обліку, а не два, як завжди. Мотивують тим що СЕС може генерувати енергію не рівномірно по всіх фазах, а з перекосом і потрібно контролювати струми по всіх трьох фазах. Я думаю що це повна фігня тому, що силовий підвищувальний трансформатор по стороні 10 кВ буде видавати вже симетричну напругу, навіть якщо по низькій стороні можливі перекоси по фазах згенерованої енергії. Як думаєтье обленерго праві в цьому питанні?

Offline Андрюха РЗА

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 364
  • -Receive: 482
  • Повідомлень: 3 512
  • Country: ua
  • Инженер РЗиА и ТМ
  • Awards Серебрянная сова (250 благодарностей + 1000 сообщений) За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
Shturman, Це звична практика Облів - не переймайтесь. На фоні вартості всієї ФЕС - вартість одного трансформатора струму (чи навіть 2-х - у Вас та на ПС) - копійки.
Дела не всегда обстоят так, как кажется

Offline sashkoMTM

  • Global Moderator
  • ******
  • Thank You
  • -Given: 94
  • -Receive: 178
  • Повідомлень: 1 530
  • Country: ua
    • Перегляд профілю
    • Awards
offtop:
На фоні вартості всієї ФЕС - вартість одного трансформатора струму
Андрюха РЗА, ну не скажи. СЕС то проектується на потужність
1,6 мВА
тут кожна гривня на рахунку.  :D

Offline Андрюха РЗА

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 364
  • -Receive: 482
  • Повідомлень: 3 512
  • Country: ua
  • Инженер РЗиА и ТМ
  • Awards Серебрянная сова (250 благодарностей + 1000 сообщений) За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
offtop:
sashkoMTM, ну якщо 1,6 мВА, то тоді згоден  :laugh: :laugh: :laugh:
Дела не всегда обстоят так, как кажется

Offline Сугор

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 267
  • -Receive: 931
  • Повідомлень: 9 358
  • Country: ua
  • Awards ЕОМактивность I - 1й по числу постов в день=(? сообщений)/(? времени пребывания) I по максимальному времени on-line пребывания на форуме Золотая сова (400 благодарностей + 1500 сообщений) За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
Я думаю що це повна фігня
Согласен, количество панелей на фазу должно быть примерно одинаковым, и если несиметрия и будет (скажем часть панелей накрыло облаком) то несиметрию выровняет инвертор, ну и транс тоже как-то повлияет, с другой стороны СЭС будут продавать электроэнергию по 20 евроцентов (если не ошибаюсь) ТТ окупится за несколько часов работы
« Останнє редагування: 15 Серпень 2019, 18:41:21 від Сугор »

Offline yuoras

  • Moderator
  • ******
  • Thank You
  • -Given: 37
  • -Receive: 184
  • Повідомлень: 1 225
  • Country: ua
  • Спасибо можно выразить, нажав на Звёздочку
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
Сейчас даже больших потребителей, заставляют переходить на три ТТ.
СЭС ,даже не оговаривается.
Это у большинства облов, по крайней мере, с которыми я поддерживаю связь
Нажав на Красную звёздочку "СПАСИБО" , Вы получаете шанс на помощь в следующий раз !!!!

Offline Shturman

  • *****
  • Thank You
  • -Given: 56
  • -Receive: 55
  • Повідомлень: 675
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
ну я звичайно ж виправляю це зауваження. Мені не тяжко і не шкода ще одного ТТ. Хочу тільки для себе зрозуміти наскільки це доцільно.

Offline Shturman

  • *****
  • Thank You
  • -Given: 56
  • -Receive: 55
  • Повідомлень: 675
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
Ще питання по цьому ж об'єкту але трохи не по темі. Вимагають встановити на ПС від якої буде підключена СЕС контроллер лічильників виробництва ТКБР "Стріла" м. Тернопіль. Інформації в мережі на цей девайс "0", телефон директора цієї контори не відповідає. Можливо хтось стикався і має інформацію що це таке

Offline CC19

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 104
  • -Receive: 301
  • Повідомлень: 1 913
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет Хрустальная сова (100 благодарностей + 500 сообщений)
    • Перегляд профілю
    • Awards
силовий підвищувальний трансформатор по стороні 10 кВ буде видавати вже симетричну напругу, навіть якщо по низькій стороні можливі перекоси по фазах згенерованої енергії.
Навряд трансформатор зможе зробити симетричну напругу, він не настільки розумний :). Інша справа інвертори, ці штуки набагато розумніші, всі вони повинні видавати симетричну напругу.

 

Warning: this topic has not been posted in for at least 150 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Ім'я:     Email: