Автор Тема: Автономний світильник на соняній батареї.  (Прочитано 2495 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Игорь100

  • *
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 0
  • Повідомлень: 1
    • Перегляд профілю
    • Awards
Економія грошей!!! вважаю для більшості це актуально. Щоб скоротити витрати на електроенергію для освітлення ділянки в приватному секторі вирішив вкласти гроші в світильники які працюють на сонячній батареї. І ви знаєте не пошкудував, хоча був налаштований скептично. Зараз планую переходити на сонячні батареї щоб забезпечити будинок БЕЗКОШТОВНОЮ електроенергією. Ви також можете спробувати перейти на такий вид електроспоживання. Замовляв світильники на сонячній батареї ButterFlyLight. Хороше співвідношення ціна/якість.

Offline Сугор

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 267
  • -Receive: 931
  • Повідомлень: 9 358
  • Country: ua
  • Awards ЕОМактивность I - 1й по числу постов в день=(? сообщений)/(? времени пребывания) I по максимальному времени on-line пребывания на форуме Золотая сова (400 благодарностей + 1500 сообщений) За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
Игорь100, не могли бы Вы предоставить расчет окупаемости данного девайса: во сколько Вам обошлась покупка, в какую сумму выльется обслуживание и какой срок окупаемости? Если же Вы являетесь продавцом и продвигаете свой товар, то не плохо было бы дать ссылку где это можно купить.

Offline WAN

  • ***
  • Thank You
  • -Given: 13
  • -Receive: 7
  • Повідомлень: 112
  • Country: ua
    • Перегляд профілю
    • Awards
Так, я б теж подивився. А то мої розрахунки і практика кажуть про недоцільність встановлення.
Дуже важливо не перестати ставити питання. Цікавість не випадково дана людині.  (А.Ейнштейн)

 

Warning: this topic has not been posted in for at least 150 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Ім'я:     Email: