Автор Тема: Светодиодные светильники уже "доросли" до УХЛ2 и температур -40°С?  (Прочитано 5190 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline my_move

  • *****
  • Thank You
  • -Given: 9
  • -Receive: 71
  • Повідомлень: 725
  • Country: ua
    • Перегляд профілю
    • Awards
Не розумію Вашого скепсіса.
Ну, я бачу два критичних моменти в технічному описі: безпідставне посилання на ІР та невідповідність меж вказаної температури. На цьому і базується мій скепсис. Життя, безумовно, (з)робить проектувальника затятим конформістом, який "може" розгледіти будь-що в будь-чому, однак, не для самого ж себе, бо це буде край.

Offline WAN

  • ***
  • Thank You
  • -Given: 13
  • -Receive: 7
  • Повідомлень: 112
  • Country: ua
    • Перегляд профілю
    • Awards
Дуже важливо не перестати ставити питання. Цікавість не випадково дана людині.  (А.Ейнштейн)

Offline my_move

  • *****
  • Thank You
  • -Given: 9
  • -Receive: 71
  • Повідомлень: 725
  • Country: ua
    • Перегляд профілю
    • Awards
Чому ж не брати у людей
Мама не навчила вас відрізняти УХЛ2 від УХЛ1?

Offline WAN

  • ***
  • Thank You
  • -Given: 13
  • -Receive: 7
  • Повідомлень: 112
  • Country: ua
    • Перегляд профілю
    • Awards
Чому ж не брати у людей
Мама не навчила вас відрізняти УХЛ2 від УХЛ1?


Ні, мене мама вчила нормальних речей))) По-перше, дані світильники я привів, як приклад (УХЛ1 краще від 2, якщо йде про це мова і якщо ви це визначили з їхніх характеристик). По-друге в Європі не існує такого поділу на кліматичні зони. По-третє, відштовхуючись від 2 пункту, ось приклад світильника з СНГ.
Світильник 1

Ось українські (правда У2 з -40 С) але не думаю, що колись в нас буде -60. Світильник 2
Дуже важливо не перестати ставити питання. Цікавість не випадково дана людині.  (А.Ейнштейн)

Offline my_move

  • *****
  • Thank You
  • -Given: 9
  • -Receive: 71
  • Повідомлень: 725
  • Country: ua
    • Перегляд профілю
    • Awards
УХЛ1 краще від 2...
Я і без вас знав, що УХЛ1 це не УХЛ2. Не знаю чи УХЛ1 краще (якийсь не дуже технічний термін це "краще"), однак, в середньому УХЛ1 і дорожче, і з огляду на технічні характеристики не завжди і не зовсім світильники з УХЛ1 задовольняють потребам проекту освітлення там, де вони мають бути УХЛ2. Тому й поцікавився у загалу як там справи з світлодіодними світильниками УХЛ2. Виявилось що "ніяк".

P.S. Вам обов'язково треба почитати про "УХЛ2". Тому що світильники, які ви накидали в посиланнях не УХЛ2.

Offline WAN

  • ***
  • Thank You
  • -Given: 13
  • -Receive: 7
  • Повідомлень: 112
  • Country: ua
    • Перегляд профілю
    • Awards
P.S. Вам обов'язково треба почитати про "УХЛ2". Тому що світильники, які ви накидали в посиланнях не УХЛ2.
Дякую, за цінну пораду. Обов'язково почитаю. А вам бажаю знайти дешевий світильник, який би витримував від -70 до +45, 100 % вологість та з ІР 67.  І обов'язково лабораторію, де б ви могли це все перевірити  :)
Дуже важливо не перестати ставити питання. Цікавість не випадково дана людині.  (А.Ейнштейн)

Offline Сугор

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 267
  • -Receive: 931
  • Повідомлень: 9 358
  • Country: ua
  • Awards ЕОМактивность I - 1й по числу постов в день=(? сообщений)/(? времени пребывания) I по максимальному времени on-line пребывания на форуме Золотая сова (400 благодарностей + 1500 сообщений) За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
WAN:thumbsup:
ГОСТ 15150-69. Машини, прилади і інші технічні вироби. Виконання для різних кліматичних районів. Категорії, умови експлуатації, зберігання і транспортування в частині дії кліматичних чинників зовнішнього середовища. Скасовується з 01.01.2019

Offline WAN

  • ***
  • Thank You
  • -Given: 13
  • -Receive: 7
  • Повідомлень: 112
  • Country: ua
    • Перегляд профілю
    • Awards
Скасовується з 01.01.2019
Дякую, не знав цього. А що приходить на заміну? Щось від МЕК?
Дуже важливо не перестати ставити питання. Цікавість не випадково дана людині.  (А.Ейнштейн)

Offline Сугор

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 267
  • -Receive: 931
  • Повідомлень: 9 358
  • Country: ua
  • Awards ЕОМактивность I - 1й по числу постов в день=(? сообщений)/(? времени пребывания) I по максимальному времени on-line пребывания на форуме Золотая сова (400 благодарностей + 1500 сообщений) За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
WAN, не знаю,
http://online.budstandart.com/ua/catalog/doc-page?id_doc=6418
ГОСТ мав припинити свою дію з 01.01.2018  http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/FN034202.html
Не розумію навіщо заміна для цього ГОСТу? Хіба не достатньо заявлених виробником характеристик?
« Останнє редагування: 02 Квітень 2018, 10:52:45 від Сугор »

Offline WAN

  • ***
  • Thank You
  • -Given: 13
  • -Receive: 7
  • Повідомлень: 112
  • Country: ua
    • Перегляд профілю
    • Awards
Не розумію навіщо заміна для цього ГОСТу? Хіба не достатньо заявлених виробником характеристик?

Виникло питаня: "А хіба вони цей ГОСТ не бере участі у сертифікації?". Вирішив загуглити. І наткнувся на це "Про затвердження Переліку продукції, що підлягає обов'язковій сертифікації в Україні " . Документ z0466-05, втратив чинність, поточна редакція — Втрата чинності від 16.03.2018, підстава z0194-18. Тож, обов'язкової сертифікації не потрібно.
 Правильно, що ГОСТи викидають, але в замін треба ставити норми,які змінються в ногу зі сучасними технологіями.
Дуже важливо не перестати ставити питання. Цікавість не випадково дана людині.  (А.Ейнштейн)

Offline my_move

  • *****
  • Thank You
  • -Given: 9
  • -Receive: 71
  • Повідомлень: 725
  • Country: ua
    • Перегляд профілю
    • Awards
А вам бажаю знайти дешевий світильник, який би витримував від -70 до +45, 100 % вологість та з ІР 67.  І обов'язково лабораторію, де б ви могли це все перевірити
Іронія в тому, що я в давнину працював в лабораторії, де з легкістю міг перевірити будь-який з цих параметрів, які чомусь викликали у вас напад дикунського гиготіння.
Хіба не достатньо заявлених виробником характеристик?
Ні, недостатньо. Бо для того, щоб виставити обладнання під мокрий сніг з поривчастим вітром одної лише хворої уяви крикливого менеджера з продажу недостатньо. Для того, щоб виставити обладнання під мокрий сніг з поривчастим вітром потрібно щоб це обладнання відповідало якимось адекватним технічним критеріям працездатності в означених умовах і несло на собі відповідне позначення.

Offline Андрюха РЗА

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 364
  • -Receive: 482
  • Повідомлень: 3 512
  • Country: ua
  • Инженер РЗиА и ТМ
  • Awards Серебрянная сова (250 благодарностей + 1000 сообщений) За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
my_move, То есть Вы не доверяете ни одному сертификату производителя, и ЛИЧНО проверяете всю информацию в них заложенную?
Наверное, у Вас очень много свободного времени.
Дела не всегда обстоят так, как кажется

Offline Сугор

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 267
  • -Receive: 931
  • Повідомлень: 9 358
  • Country: ua
  • Awards ЕОМактивность I - 1й по числу постов в день=(? сообщений)/(? времени пребывания) I по максимальному времени on-line пребывания на форуме Золотая сова (400 благодарностей + 1500 сообщений) За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
Quote (selected)
Настоящий стандарт распространяется на все виды машин, приборов и других технических изделий (далее - изделия) и устанавливает макроклиматическое районирование земного шара, исполнения, категории, условия эксплуатации, хранения и транспортирования изделий в части воздействия климатических факторов внешней среды*
Стандарт не устанавливает значения климатических факторов для изделий, предназначенных для Центральной Антарктиды. Все требования настоящего стандарта являются обязательными (за исключением требований, установленных как рекомендуемые или допускаемые) как относящиеся к требованиям безопасности

my_move, а какая у Вас дома бытовая техника? Вы когда ее покупали проверили ее на соответствие ГОСТ 15150-69? На упаковке или в паспорте было обозначения УХЛ3 или УХЛ4?

Offline my_move

  • *****
  • Thank You
  • -Given: 9
  • -Receive: 71
  • Повідомлень: 725
  • Country: ua
    • Перегляд профілю
    • Awards
my_move, То есть Вы не доверяете ни одному сертификату производителя, и ЛИЧНО проверяете всю информацию в них заложенную?
my_move, а какая у Вас дома бытовая техника? Вы когда ее покупали проверили ее на соответствие ГОСТ 15150-69? На упаковке или в паспорте было обозначения УХЛ3 или УХЛ4?

Я просто хотів сказати, що на відміну від більшості проектувальників, які росли над собою бездумно прив'язуючи або типові, або крадені проекти, я деякий час безпосередньо приймав участь у випробуваннях техніки в результаті яких техніка ця набувала відповідних позначень УХЛ та ІР. Тому зневажливе або клоунське (як от у вас) ставлення до вище означених категорій я вважаю проявом дикунства.

Offline Сугор

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 267
  • -Receive: 931
  • Повідомлень: 9 358
  • Country: ua
  • Awards ЕОМактивность I - 1й по числу постов в день=(? сообщений)/(? времени пребывания) I по максимальному времени on-line пребывания на форуме Золотая сова (400 благодарностей + 1500 сообщений) За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
my_move, Ви не відповили на питання: якого вивонання Ваша побутова техніка? Дійсно принципова людина має бути принциповою у всьому. Викиньте всю Вашу техніку, якщо вона не відповідає вимогам ГОСТ 15150-69

 

Warning: this topic has not been posted in for at least 150 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Ім'я:     Email: