Автор Тема: Проект проведення робіт (ППР) з вогнезахисту  (Прочитано 3504 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Nick_O_Lay

  • ***
  • Thank You
  • -Given: 38
  • -Receive: 16
  • Повідомлень: 131
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
Згідно з НАПБ Б.01.012-2007 "Правила з вогнезахисту" вогнезахисне обробляння виконується на підставі проекту проведення робіт з вогнезахисного обробляння (ППР).
До вогнезахисного обробляння крім інших, входить і вогнезахисне заповнення яким захищаються проходки електричних кабелів.
Чи обов’язково робити ППР на декілька проходок (в проекті я указую тип вогнезахисного матеріалу, а також, що його кількість визначає організація, яка має ліцензію на виконання даного виду робіт згідно з законом України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності") і чи можна якось обійти припис на виконання ППР? Хто взагалі повинен розробляти ППР?
Як на мене ППР повинна виконувати організація, яка буде проводити ці роботи. Ми, як проектна організація, хоч і маємо ліцензію на цей вид діяльності (ліцензія отримувалась за старими ліцензійними умовами), не повинні робити ППР окремим розділом, як того вимагає припис.

Offline rga

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 320
  • -Receive: 853
  • Повідомлень: 6 515
  • Country: ua
  • Awards Золотая сова (400 благодарностей + 1500 сообщений) За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
ДБН А.3.1-5:2016 ОРГАНІЗАЦІЯ БУДІВЕЛЬНОГО ВИРОБНИЦТВА

5.1.8   ПОБ (проект організації будівництва) на повний обсяг будівництва об'єкта розробляється відповідно до вимог ДБН А.2.2-3 у складі проекту (затверджувальної частини робочого проекту) як розділ "Організація будівництва". За необхідності, ПОБ розробляються на окремі черги будівництва, пускові комплекси або на окремі його частини.
ПВР (прооект виконання робіт) розробляються на основі ПОБ та робочої документації.

5.3.5   ПВР розробляє будівельна організація на види та етапи робіт, які вона виконує. Для складних видів робіт ПВР може розроблятися із залученням проектних організацій (у тому числі у складі проектної доку¬ментації) або науково-дослідних організацій відповідного напряму діяльності.
ПВР повинен бути узгоджений з ПОБ за основними показниками: межі будівельного майданчика, прийняті методи будівництва, принципові рішення з організації і послідовності робіт, вимоги щодо міцності, стійкості та надійності об'єкта будівництва, вимоги комплексної безпеки будівництва.


Offline Nick_O_Lay

  • ***
  • Thank You
  • -Given: 38
  • -Receive: 16
  • Повідомлень: 131
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
rga, Це стосовно серйозних проектів, а якщо в мене невеличкий проект по встановленню декількох кондиціонерів та таке інше? До того ж зрозуміло що йдеться по одне й теж саме, але ППР та ПВР...

Offline rga

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 320
  • -Receive: 853
  • Повідомлень: 6 515
  • Country: ua
  • Awards Золотая сова (400 благодарностей + 1500 сообщений) За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
Це стосовно серйозних проектів, а якщо в мене невеличкий проект по встановленню декількох кондиціонерів та таке інше?
А где написано, что это о "серьезных" проектах? Проект и в Африке проект.
За очень много лет ППР у нас требовали всего несколько раз, и приходилось делать. Это зависит от технадзора. Но если у вас чисто проектирование, то вполне можно отбиваться пунктом 5.3.5.

 

Warning: this topic has not been posted in for at least 150 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Ім'я:     Email: