Автор Тема: вакуумник VL-12 в комірку КСО-272  (Прочитано 3497 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Shturman

  • *****
  • Thank You
  • -Given: 56
  • -Receive: 55
  • Повідомлень: 675
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
Доброго дня. Таке питання. Чи встановлюється вакуумний вимикач VL-12 в комірку КСО-272? І якщо так, то можна було б дати фото такого рішення.

Offline Андрюха РЗА

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 364
  • -Receive: 482
  • Повідомлень: 3 512
  • Country: ua
  • Инженер РЗиА и ТМ
  • Awards Серебрянная сова (250 благодарностей + 1000 сообщений) За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
Re: вакуумник VL-12 в комірку КСО-272
« Reply #1 : 20 Лютий 2017, 15:21:32 »
По идее КСО-272 огромная (1000х1200 в плоскости), и туда влезет все что угодно. а Это чей вакуумник?
Дела не всегда обстоят так, как кажется

Offline Shturman

  • *****
  • Thank You
  • -Given: 56
  • -Receive: 55
  • Повідомлень: 675
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
Re: вакуумник VL-12 в комірку КСО-272
« Reply #2 : 20 Лютий 2017, 15:37:10 »
те що комірка велика то це так. Діло в тому, що при установці вимикача в цю комірку самого вимикача не видно так як він повністю закривається панелями комірки і до органів керування які розміщені на самому вимикачу як я розумію не буде доступу. Коли в такі комірки ставились вимикачі таврида то питань не виникало ці вимикачі і не мають на собі органів керування
а Это чей вакуумник?

http://es-ukraine.com/index.php?option=com_content&view=article&id=65:vakuumnye-vyklyuchateli-susol&catid=31&Itemid=142

Offline Андрюха РЗА

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 364
  • -Receive: 482
  • Повідомлень: 3 512
  • Country: ua
  • Инженер РЗиА и ТМ
  • Awards Серебрянная сова (250 благодарностей + 1000 сообщений) За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
Re: вакуумник VL-12 в комірку КСО-272
« Reply #3 : 21 Лютий 2017, 09:13:20 »
Корейцы значит. Хм. У нас был уже не очень приятный опыт работы с корейцами. Они взяли старый вакуумник ABB, обозвали его по-своему и продавали типа как "ноу-хау". Никакой вменяемой документации по нему не было. Про вторички я вообще молчу.

Shturman, Смотрите. Та же Таврида для своих BB/TEL-ов разработала целую программу ретрофита по адаптации своих вакуумников в самые разнообразные старые ячейки (как КСО, так и КРУ).
Я так думаю, что нужно задать вопрос на тему ретрофита и производителю этих вакуумников. Если они нормальные ребята, то они должны были продумать адаптацию выключателя в ячейки. Им же кстати и нужно задать вопрос про вторички.
« Останнє редагування: 21 Лютий 2017, 09:17:54 від Андрюха РЗА »
Дела не всегда обстоят так, как кажется

Offline Shturman

  • *****
  • Thank You
  • -Given: 56
  • -Receive: 55
  • Повідомлень: 675
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
Re: вакуумник VL-12 в комірку КСО-272
« Reply #4 : 21 Лютий 2017, 09:43:21 »
Андрюха РЗА, на вопрос к фирме которая занимается этими вакуумниками про комплект адаптации к КСО-272 они ответили что такого не делают. Вот и думай как его установить. Я лично пока не представляю себе этого. В ячейки КСО-399 ставили, а вот в КСО-272 вообще не в курсе как они ставятся.

Offline Андрюха РЗА

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 364
  • -Receive: 482
  • Повідомлень: 3 512
  • Country: ua
  • Инженер РЗиА и ТМ
  • Awards Серебрянная сова (250 благодарностей + 1000 сообщений) За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
Re: вакуумник VL-12 в комірку КСО-272
« Reply #5 : 21 Лютий 2017, 09:52:26 »
Shturman, мда. печально конечно. А почему он вообще возник, почему не ВВ/TEL, ну или там ВР (РЗВА)? По ним хоть есть кому вопросы задать.
Дела не всегда обстоят так, как кажется

Offline Vladimir_51700

  • **
  • Thank You
  • -Given: 10
  • -Receive: 1
  • Повідомлень: 39
  • Country: ua
    • Перегляд профілю
    • Awards
Re: вакуумник VL-12 в комірку КСО-272
« Reply #6 : 05 Грудень 2017, 12:22:50 »
Доброго дня!
Не зовсім по темі, але в мене схожа ситуація, з іншими виробникми обладнання. Замвник бажає замінити старий масляний вимикач на новий вакуумний з встановленням в існуючій комірці.
У мене є невеличке питання: чи є ці роботи проектними? На мій погляд це конструкторскі роботи, тим паче що у замовника немає креслень комірки і треба йти обміряти до міліметрів розмір щоб все співпадало, проходило та не клинило. На мій погляд комірка є обладнанням і конструктор її розробив з встановленням масляного вимикача і якщо необхідно замінити його на вакуумний то треба звернутися до фахівців що розроблюють обладнання (конструкторів) з можливістю його там розмістити.
Підкажіть як розділити проектні роботи від конструкторських? Чи я помиляюсь?
Дякую!

Offline Андрюха РЗА

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 364
  • -Receive: 482
  • Повідомлень: 3 512
  • Country: ua
  • Инженер РЗиА и ТМ
  • Awards Серебрянная сова (250 благодарностей + 1000 сообщений) За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
Re: вакуумник VL-12 в комірку КСО-272
« Reply #7 : 05 Грудень 2017, 13:20:44 »
Vladimir_51700,
Взагалі то, виробник, який себе поважає, наприклад Тавріда, або Шнейдер, розробляє програму ретрофіта, тобто адаптації свої вакуумних вимикачів до різних типов комірок.
І тому, якщо виникає потреба заміни маслянника на вакуумник, то вже електрики, в залежності від типу комірки, підбирають конкретний тип комплекту адаптації.
Конструктор вступає в гру, якщо подібного комплекта адаптації нема і його треба розброляти.
Але винаймати конструктора для того щоб він зробив подібний проект заради одного вимикача, ще й в діючій комірці - це як гатити з пушки навіть не по горобцях, а по комахам.
Тому Вам, спільно з замовником треба визначитись який вакуумник він бажає поставити, в яку комірку, який пристрій захисту і потм вже розробити проект та погодити його з РЕС-ом та власником РП, чи де ви там реконструкцію комірки робити збираєтесь.
PS: Все вищезазначене має відношення для комірок КСО, для комірок КРУ (тих, що на підстанціях) як правило виконують заміну викатного елемента з масляним вимикачем на викатний елемент з вакуумним вимикачем. Їх також розробляють заводи-виробники.
Дела не всегда обстоят так, как кажется

Offline Shturman

  • *****
  • Thank You
  • -Given: 56
  • -Receive: 55
  • Повідомлень: 675
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
Re: вакуумник VL-12 в комірку КСО-272
« Reply #8 : 05 Грудень 2017, 13:50:29 »
бачу ожила моя тема. Пройшов час і на ще один об'єкт прийшлось робити ретрофіт з вакуумниками VL-12. Повторно звернувся до фірми, що займається цими вакуумниками і, о боже, мені прислали каталог з комплектами адаптації під різні комірки. Прикладаю дану інформацію. Можливо кому знадобиться
https://ru.files.fm/u/dqt449dr#_

Offline Vladimir_51700

  • **
  • Thank You
  • -Given: 10
  • -Receive: 1
  • Повідомлень: 39
  • Country: ua
    • Перегляд профілю
    • Awards
Re: вакуумник VL-12 в комірку КСО-272
« Reply #9 : 05 Грудень 2017, 14:20:26 »
Але винаймати конструктора для того щоб він зробив подібний проект заради одного вимикача, ще й в діючій комірці - це як гатити з пушки навіть не по горобцях, а по комахам.
Я не пропоную винаймати конструктора для однієї реконструкції комірки, я не можу зрозуміти що саме повинно бути відображено в моїх кресленнях?
Яким чином я маю встановлювати той чи інший механізм? Якщо поважаюча себе фірма розробить так званий "ретрофіт" і тим самим гарантує що новий встановлений автоматичний вимикач буде працювати і виконувати функції, принаймні, не гірше чим той що був установлений; мені залишиться просто дати "малюнок" комірка до реконструкції та після? Виконавши креслення, у випадку "вдруг чого", всі мої рішення всеодно базуються лише на даних заводу виробника. Мої ж креслення необхідні, на скільки мені відомо, будуть для інспектора який коли приїде на виробництво перевіряти і побачит замінене обладнання замінене у комірці.
Так ось, тепер мабуть трохи змінилось питання:
1. Якщо всетаки виконувати проектну документацію, що необхдно в такому випадку в ній вказувати;
2. Невже не достатньо просто креслень заводу виробника нового автоматичного вимикача для інспектора? (чи може просто треба домовлятися з заводом виробником для для повного комплекту креслень їх ретрофіту)

P.S. Стосовно ж комірок, взагалі не відомо що там за комірки. Вони встановлені в РУ на роторному екскаваторі чешського виробництва  Blink :wacko:
« Останнє редагування: 05 Грудень 2017, 14:27:12 від Vladimir_51700 »

Offline Shturman

  • *****
  • Thank You
  • -Given: 56
  • -Receive: 55
  • Повідомлень: 675
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
Re: вакуумник VL-12 в комірку КСО-272
« Reply #10 : 05 Грудень 2017, 14:25:53 »
1. Якщо всетаки виконувати проектну документацію, що необхдно в такому випадку в ній вказувати;
забивати в проект комплект адаптації до конкретного типу комірки. Але у випадку відсутності комплекту адаптації наступає ступор

Offline Андрюха РЗА

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 364
  • -Receive: 482
  • Повідомлень: 3 512
  • Country: ua
  • Инженер РЗиА и ТМ
  • Awards Серебрянная сова (250 благодарностей + 1000 сообщений) За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
Re: вакуумник VL-12 в комірку КСО-272
« Reply #11 : 06 Грудень 2017, 09:31:06 »
Shturman, Якщо Вам не складно, покладіть будь-ласка цю інформацію в файловий архів, а то через торент скачати складно - не вистачає активних сідів
Дела не всегда обстоят так, как кажется

Offline Андрюха РЗА

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 364
  • -Receive: 482
  • Повідомлень: 3 512
  • Country: ua
  • Инженер РЗиА и ТМ
  • Awards Серебрянная сова (250 благодарностей + 1000 сообщений) За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
Re: вакуумник VL-12 в комірку КСО-272
« Reply #12 : 06 Грудень 2017, 09:34:50 »
Vladimir_51700,
Крок 1. Будь-яким чином з'ясувати який тип комірок встановлено. Або хоча б зафотографувати їх з усіх боків - будемо разом розбиратися.
Крок 2. Звернутись на завод-виробник вакуумного вимикача за комплектом адаптації їх вимикача до конкретної комірки.
Іншого шляху я особисто не бачу.
Хоча ні, є ще варіант повної заміни комірки на нову з вакууними вимикачем, але тоді доведеться стикувати збірні шини з сусідніми комірками.
Ну і варіант №3 - повна заміна усього РУ.

Власне вартість варіантів зростатиме з їх номером ;)
« Останнє редагування: 06 Грудень 2017, 09:44:41 від Андрюха РЗА »
Дела не всегда обстоят так, как кажется

Offline grossel

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 110
  • -Receive: 1618
  • Повідомлень: 9 968
  • Country: ua
  • Awards ЕОМактивность II- 2й по числу постов в день=(? сообщений)/(? времени пребывания) Золотая сова (400 благодарностей + 1500 сообщений) За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
Re: вакуумник VL-12 в комірку КСО-272
« Reply #13 : 06 Грудень 2017, 11:09:11 »
Модернізація  комплектних розподільчих пристроїв. Інструкція по монтажу (адаптація вимикача VL-12).
канал видео wwwGenPlanaNet на YouTube
http://www.youtube.com/user/wwwGenPlanaNet

Offline Андрюха РЗА

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 364
  • -Receive: 482
  • Повідомлень: 3 512
  • Country: ua
  • Инженер РЗиА и ТМ
  • Awards Серебрянная сова (250 благодарностей + 1000 сообщений) За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
Re: вакуумник VL-12 в комірку КСО-272
« Reply #14 : 06 Грудень 2017, 11:21:48 »
grossel, А кто автор этой инструкции?
Дела не всегда обстоят так, как кажется

 

Warning: this topic has not been posted in for at least 150 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Ім'я:     Email: