Автор Тема: Додаток А ДБН В.2.5-56  (Прочитано 919 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Roman

  • ****
  • Спасибо
  • -Given: 40
  • -Receive: 36
  • Сообщений: 263
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Просмотр профиля
    • Awards
Таблиця А.1 п.13.1.1 - умови обладнання будинку АСПГ:
-усі приміщення або усі приміщення за наявності приміщення площею більше 1000 кв.м? Як правильно?

Оффлайн rga

  • ******
  • Спасибо
  • -Given: 183
  • -Receive: 638
  • Сообщений: 5 122
  • Country: ua
  • Awards Золотая сова (400 благодарностей + 1500 сообщений) За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Просмотр профиля
    • Awards
Re: Додаток А ДБН В.2.5-56
« Ответ #1 : 08 Февраль 2017, 19:02:29 »
-усі приміщення або усі приміщення за наявності приміщення площею більше 1000 кв.м? Як правильно?
Как правильно, ответят только разработчики. :)
Сила знаков препинания.
Я трактую как: Усі приміщення, за наявності приміщення площею більше 1000 кв.м.
Иначе смысл исчезает.

Оффлайн Gannibal

  • ***
  • Спасибо
  • -Given: 11
  • -Receive: 20
  • Сообщений: 144
  • Country: ua
    • Просмотр профиля
    • Awards
Re: Додаток А ДБН В.2.5-56
« Ответ #2 : 09 Февраль 2017, 09:05:46 »
Там нет "або". Это условие что при наличии помещения площадью больше 1000 м2 системой пожаротушения оборудуются все помещения.

Оффлайн Roman

  • ****
  • Спасибо
  • -Given: 40
  • -Receive: 36
  • Сообщений: 263
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Просмотр профиля
    • Awards
Re: Додаток А ДБН В.2.5-56
« Ответ #3 : 09 Февраль 2017, 09:28:46 »
Ок. А як бути в такій ситуації. Будівля підстанції (приміщення РУ-6кВ, РУ-0,4кВ, вентиляційна камера, камери масляних трансформаторів) - виробнича, категорії В, приміщень площею більше 1000м кв.м немає. Відповідно до таблиця А.1 п.13.1.1 виконуємо лише пожежну сигналізацію. Але є ще таблиця А.2, пункт 7.40, відповідно до якого у камерах трансформаторів необхідно передбачити АСПГ. Виконувати чи ні?

Оффлайн rga

  • ******
  • Спасибо
  • -Given: 183
  • -Receive: 638
  • Сообщений: 5 122
  • Country: ua
  • Awards Золотая сова (400 благодарностей + 1500 сообщений) За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Просмотр профиля
    • Awards
Re: Додаток А ДБН В.2.5-56
« Ответ #4 : 09 Февраль 2017, 09:59:47 »
Виконувати чи ні?
:D
А на каком основании - не выполнять?

Оффлайн SANYA84

  • ****
  • Спасибо
  • -Given: 1
  • -Receive: 14
  • Сообщений: 273
  • Country: ua
    • Просмотр профиля
    • Awards
Re: Додаток А ДБН В.2.5-56
« Ответ #5 : 09 Февраль 2017, 10:38:49 »
трансформаторів необхідно передбачити АСПГ.
А если трансы "сухие"?
И где найти определение объекта
7.2.29 Не допускається передбачати в проектах для контролювання одного об’єкта більш ніжи одного ППКП системи пожежної сигналізації, окрім як при застосуванні ієрархічних систем згідно з ДСТУ-Н CEN/TS 54-14.

Оффлайн Roman

  • ****
  • Спасибо
  • -Given: 40
  • -Receive: 36
  • Сообщений: 263
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Просмотр профиля
    • Awards
Re: Додаток А ДБН В.2.5-56
« Ответ #6 : 09 Февраль 2017, 10:38:57 »
Ще питання. Що у згаданих таблицях означають символи » (закривальні кутові лапкИ) та - (тире)?

Відповідь УСПТБ:
Стосовно запиту щодо відсутності приміток, які б надавали тлумачення у таблицях А.1, А.2 Додатку А символам  -  » (закривальні кутові лапки) та  – (тире) повідомляємо, що фахівці УСПТБ, які безпосередньо приймали участь у розробці ДБН В.2.5.-56:2014, вважають зазначені символи в таблицях такими, що не несуть смислового навантаження, а підтверджують повторюваність інформації, яка розміщена в верхніх над ними клітинах стовпця таблиці.
Крім того, розробники ДБНу вдячні Вам за те, що  Ви звернули увагу на зазначені у таблицях символи, оскільки на їх думки це можливо є казус допущений при друкуванні  ДБН В.2.5.-56:2014.
« Последнее редактирование: 14 Февраль 2017, 12:41:38 от Roman »

Оффлайн Roman

  • ****
  • Спасибо
  • -Given: 40
  • -Receive: 36
  • Сообщений: 263
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Просмотр профиля
    • Awards
Re: Додаток А ДБН В.2.5-56
« Ответ #7 : 09 Февраль 2017, 10:41:43 »
SANYA84, у п.7.40 наявність масла обумовлена, тобто для сухих трансформаторів АСПГ не потрібно передбачати.

Оффлайн SANYA84

  • ****
  • Спасибо
  • -Given: 1
  • -Receive: 14
  • Сообщений: 273
  • Country: ua
    • Просмотр профиля
    • Awards
Re: Додаток А ДБН В.2.5-56
« Ответ #8 : 09 Февраль 2017, 12:07:50 »
у п.7.40 наявність масла обумовлена, тобто для сухих трансформаторів АСПГ не потрібно передбачати.
Это подсказка в пост №3 (уже по наличию или отсутствию масла) делать выбор
На счет объекта строительства нашел в ДБН А.2.2-3-2014
3.12 Об'єкт будівництва
Будинки, будівлі, споруди будь-якого призначення, їх комплекси або їх частини, лінійні об’єкти інженерно-транспортної інфраструктури.
3.13 Об'єкт виробничого призначення
Об'єкт сфери матеріального виробництва.
3.14 Об'єкт невиробничого призначення
Об'єкт житлового та громадського призначення.

Но исходя из этих определений мне все равно не понятно, допусти жилой 10-ти секционный дом, что считать объектом секцию, или десять секций?

Оффлайн Roman

  • ****
  • Спасибо
  • -Given: 40
  • -Receive: 36
  • Сообщений: 263
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Просмотр профиля
    • Awards
Re: Додаток А ДБН В.2.5-56
« Ответ #9 : 09 Февраль 2017, 15:41:37 »
И где найти определение объекта
Мова про об'єкт захисту
Визначення див. ГОСТ 12.1.004 : "Здание, сооружение, помещение, процесс,технологическая установка, вещество, материал, транспортное средство, изделия, а также их элементы и совокупности".

Оффлайн SANYA84

  • ****
  • Спасибо
  • -Given: 1
  • -Receive: 14
  • Сообщений: 273
  • Country: ua
    • Просмотр профиля
    • Awards
Re: Додаток А ДБН В.2.5-56
« Ответ #10 : 10 Февраль 2017, 00:03:04 »
Визначення див. ГОСТ 12.1.004
Буду признателен за действующую в Ураине ссылочу

Оффлайн Roman

  • ****
  • Спасибо
  • -Given: 40
  • -Receive: 36
  • Сообщений: 263
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Просмотр профиля
    • Awards
Re: Додаток А ДБН В.2.5-56
« Ответ #11 : 14 Февраль 2017, 12:54:15 »
Ще питання. Що у згаданих таблицях означають символи » (закривальні кутові лапкИ) та - (тире)?

Відповідь УСПТБ:
Стосовно запиту щодо відсутності приміток, які б надавали тлумачення у таблицях А.1, А.2 Додатку А символам  -  » (закривальні кутові лапки) та  – (тире) повідомляємо, що фахівці УСПТБ, які безпосередньо приймали участь у розробці ДБН В.2.5.-56:2014, вважають зазначені символи в таблицях такими, що не несуть смислового навантаження, а підтверджують повторюваність інформації, яка розміщена в верхніх над ними клітинах стовпця таблиці.
Крім того, розробники ДБНу вдячні Вам за те, що  Ви звернули увагу на зазначені у таблицях символи, оскільки на їх думки це можливо є казус допущений при друкуванні  ДБН В.2.5.-56:2014.

Оффлайн t-100

  • ****
  • Спасибо
  • -Given: 89
  • -Receive: 35
  • Сообщений: 471
  • Country: ua
  • Вперёд! Ни шагу назад!!!
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Просмотр профиля
    • Awards
Re: Додаток А ДБН В.2.5-56
« Ответ #12 : 14 Февраль 2017, 22:29:12 »
SANYA84, у п.7.40 наявність масла обумовлена, тобто для сухих трансформаторів АСПГ не потрібно передбачати.
рекомендую свериться с НАПБ В.01.034-2005-111 "Правила пожежної безпеки в компаніях, на підприємствах та в організаціях енергетичної галузі України"
П.С.: если окажутся не действующими, то аналогичный НД в действующей редакции
Инспектирование в сфере пожарной безопасности!
Экспертиза и экспертная оценка проектов на строительство! (в т.ч. комплексная экспертиза)
Экспертная оценка проектов систем противопожарной защиты!
Обучение по вопросам пожарной безопасности (пожарно-технический минимум)!
ПО ВСЕЙ ТЕРРИТОРИИ УКРАИНЫ!

Оффлайн Roman

  • ****
  • Спасибо
  • -Given: 40
  • -Receive: 36
  • Сообщений: 263
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Просмотр профиля
    • Awards
Re: Додаток А ДБН В.2.5-56
« Ответ #13 : 17 Февраль 2017, 14:50:22 »
Але є ще таблиця А.2, пункт 7.40, відповідно до якого у камерах трансформаторів необхідно передбачити АСПГ. Виконувати чи ні?
А на каком основании - не выполнять?
Наприклад, відповідно до п.4.2.115 глави 4.2 ПУЕ 2014:
"Автоматичними установками пожежогасіння обладнують:
- масляні силові трансформатори на напругу 500кВ і 700кВ, незалежно від потужності, та на напругу 220кВ і 330кВ з одиничною потужністю 200МВА і більше;
- масляні силові трансформатори на напругу 500кВ і вище потужністю 63МВА і більше, установлювані в закритих камерах." І більш нічого.

Оффлайн rga

  • ******
  • Спасибо
  • -Given: 183
  • -Receive: 638
  • Сообщений: 5 122
  • Country: ua
  • Awards Золотая сова (400 благодарностей + 1500 сообщений) За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Просмотр профиля
    • Awards
Re: Додаток А ДБН В.2.5-56
« Ответ #14 : 17 Февраль 2017, 17:10:43 »
Наприклад, відповідно до п.4.2.115 глави 4.2 ПУЕ 2014:
А на основании чего Вы предпочитаете выполнение ПУЭ выполнению ДБН?

 

Предупреждение: в данной теме не было сообщений более 150 дней.
Если Вы не уверены что хотите ответить, то лучше создайте новую тему.

Имя:     Email:     Я не спамер