Автор Тема: Навантажувальний модуль для ДЕС (реостат)  (Прочитано 2668 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline il85

  • *****
  • Thank You
  • -Given: 161
  • -Receive: 47
  • Повідомлень: 852
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
Для чого потрібен навантажувальний модуль для ДЕС (реостат)? і чомусь нічого не можу знайти крім російських сайтів? ДЕС в якості ІІІ джерела живлення.

Online Сугор

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 267
  • -Receive: 931
  • Повідомлень: 9 358
  • Country: ua
  • Awards ЕОМактивность I - 1й по числу постов в день=(? сообщений)/(? времени пребывания) I по максимальному времени on-line пребывания на форуме Золотая сова (400 благодарностей + 1500 сообщений) За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
il85, при работе ДЭС должна быть загружена в определенных пределах. Сей час не вспомню точно цифры, но, по моему, минимальная нагрузка должна быть не меньше чем 20-25% от мощности ДЭС, если нагрузка меньше, то нужно подключать реостат

Offline il85

  • *****
  • Thank You
  • -Given: 161
  • -Receive: 47
  • Повідомлень: 852
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
Ну я так понимаю что мощные ДЕС не могут работать в режиме ХХ - потому что очень быстро расходуеться моторесурс дизельного двигателя

Offline il85

  • *****
  • Thank You
  • -Given: 161
  • -Receive: 47
  • Повідомлень: 852
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
А кто из зарубежных производителей производит такие реостаты и как их переключают? в ручную?

Online Сугор

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 267
  • -Receive: 931
  • Повідомлень: 9 358
  • Country: ua
  • Awards ЕОМактивность I - 1й по числу постов в день=(? сообщений)/(? времени пребывания) I по максимальному времени on-line пребывания на форуме Золотая сова (400 благодарностей + 1500 сообщений) За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
il85, армейская ПЭС-100 поставляется комплектно с 2 реостатами, на сколько я знаю они подключались в ручном режиме. Наверное имеет смысл пообщаться с поставщиками

Offline il85

  • *****
  • Thank You
  • -Given: 161
  • -Receive: 47
  • Повідомлень: 852
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
ДЕС 630 кВА; 504 кВт - може працювати практично від 0 до 100% оптимальна робота з точки зору двигуна внутрішнього згорання в режимі  30-100%. Підкажіть будь-ласка де можна знайти методику періодичної перевірки ДЕС на працездатність. ДЕС знаходиться в резерві - на ній стоїть підігрів та термостат (фактично гарячий резерв)

Online Сугор

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 267
  • -Receive: 931
  • Повідомлень: 9 358
  • Country: ua
  • Awards ЕОМактивность I - 1й по числу постов в день=(? сообщений)/(? времени пребывания) I по максимальному времени on-line пребывания на форуме Золотая сова (400 благодарностей + 1500 сообщений) За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
Підкажіть будь-ласка де можна знайти методику періодичної перевірки ДЕС на працездатність.

il85, по идее это должно быть в паспорте на оборудование. На сколько я знаю, обычно, раз в месяц для проверки отключают электричество чтобы проверить работу АВР и ДЭС, ну и на зиму меняют "летнюю" солярку на "зимнюю"
Возможно здесь http://www.tipovoy-proekt.ru/des.html есть какая то дополнительная инфа

Offline il85

  • *****
  • Thank You
  • -Given: 161
  • -Receive: 47
  • Повідомлень: 852
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
Підкажіть ще відповідь на таке питання пов'язане з даною темою - при переході на ДЕС потрібно відмикати пристрої компенсації реактивної потужності чи ні?

Online Сугор

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 267
  • -Receive: 931
  • Повідомлень: 9 358
  • Country: ua
  • Awards ЕОМактивность I - 1й по числу постов в день=(? сообщений)/(? времени пребывания) I по максимальному времени on-line пребывания на форуме Золотая сова (400 благодарностей + 1500 сообщений) За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
il85, как-то даже не задумывался над этим вопросом? Наверное все зависит от схемы подключения. Компенсацию, обычно ставят на ТП и она автоматическая.

Offline WAN

  • ***
  • Thank You
  • -Given: 13
  • -Receive: 7
  • Повідомлень: 112
  • Country: ua
    • Перегляд профілю
    • Awards
il85, дійсно цікаве питання. З одного боку це збільшить максимальну видавану активну потужність....
З іншого боку, ситуація по струмах... Приклад.
Р=140 кВт, кос ф=0,8 - навантаження
Варіант без батареї:
І=140/0,8*0,38*1,73= 266 А
потрібна S(ДЕС) = 140/0,8 = 175 кВА
З конденсаторами Q=82,5 квар (І =144 А):
І=140/0,97*0,38*1,73= 219 А
+
Іку=144 А ( чи враховувати цей струм... він ж реактивний, чи ні?... взятий з каталогу ККУ)
Іс=363 А.
потрібна S(ДЕС) = корінь ( квадрат(140) + квадрат(82,5))  =  162 кВА

Наскільки пригадую.... Поправте мене.

« Останнє редагування: 23 Грудень 2016, 14:25:28 від WAN »
Дуже важливо не перестати ставити питання. Цікавість не випадково дана людині.  (А.Ейнштейн)

 

Warning: this topic has not been posted in for at least 150 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Ім'я:     Email: