Автор Тема: Насколько должна быть детализирована траса лотков на стади "Р"?  (Прочитано 5282 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Сугор

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 267
  • -Receive: 931
  • Повідомлень: 9 359
  • Country: ua
  • Awards ЕОМактивность I - 1й по числу постов в день=(? сообщений)/(? времени пребывания) I по максимальному времени on-line пребывания на форуме Золотая сова (400 благодарностей + 1500 сообщений) За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
SKIner, у спасибо нужно не мне говорить, а grossel. А вообще осваивай Ревит, там лотки нормально разрисовуются и расходится со смежниками наглядно
« Останнє редагування: 10 Червень 2016, 17:33:27 від Сугор »

Offline Roman3R

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 83
  • -Receive: 1106
  • Повідомлень: 4 470
  • Country: ua
  • Awards ЕОМактивность III-3й по числу постов в день=(? сообщений)/(? времени пребывания) III по максимальному времени on-line пребывания на форуме За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет Золотая сова (400 благодарностей + 1500 сообщений)
    • Перегляд профілю
    • Awards
осваивай Ревит
Цікаво почути відгуки від електриків які уже засвоїли РЕВІТ . На мій погляд , робота у цій програмі забирає набагато більше часу ніж в Автокаді , а це уже зменшує заробітки . В нашій фірмі розпочинають освоєння цієї програми і я поділився першими враженнями .
Вчаться на своїх помилках, а на чужих роблять кар’єру

Offline Сугор

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 267
  • -Receive: 931
  • Повідомлень: 9 359
  • Country: ua
  • Awards ЕОМактивность I - 1й по числу постов в день=(? сообщений)/(? времени пребывания) I по максимальному времени on-line пребывания на форуме Золотая сова (400 благодарностей + 1500 сообщений) За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
Roman3R, дійсно, часу забирає багато, але це мабудь тому що ще пагано володієшь програмою. Багато часу витрачається на створення або пошук потрібних сімейств. В праграмі ще багато чого або, на мою думку, не дороблено, або не підходить через різницю в стандартах. Але є багато чого корисного, наприклад прокладання лотків... дуже зручно те що в любому місці миттєво створюється переріз і є перевірка на перетин з іншими системами ну і звісно - спеціфікація.
може кому буде у нагоді
https://svetelek.blogspot.com/
http://help.autodesk.com/view/RVT/2016/RUS/?guid=GUID-7A67B490-0000-4BCE-8D11-C0E237EBEDD6

Offline SKIner

  • ****
  • Thank You
  • -Given: 207
  • -Receive: 2
  • Повідомлень: 438
  • Country: ru
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
А вообще осваивай Ревит
Я уже пробовал работать в Ревит - много нужно с нуля создавать семейств светильников, выключателей и прочего электрооборудования, со щитами я так там и не разобрался. Учился по видео урокам в интернете...но как-то много чего не ясного. Говорят, Ревит хорош для строителей и архитекторов....смежникам он не очень подходит...

 

Warning: this topic has not been posted in for at least 150 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Ім'я:     Email: