Автор Тема: Автоматический выключатель для шкафа собственных нужд в КТП 2х1000 кВА  (Прочитано 4915 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Dmitrik

  • ****
  • Thank You
  • -Given: 98
  • -Receive: 1
  • Повідомлень: 391
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет Автор 50 тем
    • Перегляд профілю
    • Awards
Например, у ВА57-35 в каталоге указана только предельная коммутационная способность Icu, но Ваше мнение я понял. Спасибо
« Останнє редагування: 09 Червень 2016, 15:27:11 від Dmitrik »

dimanida

  • Гість
Здравствуйте!

Ребята, вот по этой самой теме - давно не было сообщений, но вдруг кто поможет! Наткнулся на ГОСТ 14695-80 (действующий), п. 3.5, точнее примечание к нему - можно отнести к этому обсуждению? у кого какие мысли на этот счет?

Offline Oleh_Oleh

  • *
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 0
  • Повідомлень: 2
    • Перегляд профілю
    • Awards
В усіх, або майже, старих підстанціях стояли запобіжники. Як на мене, найбільш коректне рішення - запобіжник крім великого струму кз ще й має струмообмежувальну здатність, біля 20 Іном. Прораховувати, який час витримає провод 0,5-1,5 мм.кв. струм 20-30 кА - така собі історія. Ну а якщо дуже треба автомат - то автомати захисту двигунів мають великі струми кз, але тоді точно треба думати про мінімальний перетин кабелів, і вийде що на пару ампер навантаження прийдеться ставить 10-25 мм.кв.

Offline dimon-ru-80

  • ***
  • Thank You
  • -Given: 21
  • -Receive: 0
  • Повідомлень: 123
  • Country: ua
    • Перегляд профілю
    • www.interpipe.biz
    • Awards
А чтому б не використати якийсь FMC від Промфактора Струм від 10А, гранична робоча відключаюча здатність Icu, 35kA? - https://promfactor.com/product/1572

 
Ім'я:     Email: