Автор Тема: Чому Ви не зустрінете Lapp Group серед учасників elcomUkraine 2016? На що чекати від Lapp на Hannove  (Прочитано 1222 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн ЛАПП УКРАИНА

  • *
  • Спасибо
  • -Given: 0
  • -Receive: 3
  • Сообщений: 26
  • Country: ua
    • Просмотр профиля
    • Awards
Цього року компанія ТОВ “ЛАПП УКРАЇНА ТОВ” не братиме участі у виставці elcomUkraine 2016, таке рішення пов’язане з новою маркетинговою політикою компанії. Зважаючи на наш багаторічний виставковий досвід, ми чудово знаємо, що якісна підготовка до виставки, особливо такої масштабної для електротехнічного ринку України як elcomUkraine, вимагає максимальної концентрації всіх маркетингових ресурсів компанії саме на цій події, тому, аби не розпорошувати увагу, ми вирішили розділити нашу регіональну та національну активності, а саме - ми братимемо участь у elcomUkraine раз на два роки, тому серед її учасників нас можна буде побачити у 2017 року. А цього року ми максимально зосередились на регіонах України та плануємо частіше зустрічатися з нашими клієнтами на регіональних виставках. Наступного разу нас можна буде зустріти на виставці “Машинобудування. Металургія. Литво 2016” у Запоріжжі.

Але незважаючи на те, що ТОВ “ЛАПП УКРАЇНА ТОВ” немає серед учасників elcomUkraine, вона не залишається осторонь тенденцій електротехнічного ринку. Новинки асортименту Lapp Group будуть представлені цього року на виставці Hannover Messe 2016, яка проходитиме з 25 по 29 квітня 2016 року в Ганновері (Німеччина).

Основним акцентом Hannover Messe 2016 стане продукція для розширеного температурного діапазону – ÖLFLEX® HEAT 650 SC у оболонці на основі скловолокна для використання, наприклад, у домнах, робоча температура якого може сягати +650°С, одножильний термостійкий провід ÖLFLEX® HEAT 125 MC/C MC із покращеними пожежними характеристиками та вже добре відомий споживачеві провід ÖLFLEX® HEAT 180 SiF А – тепер із сертифікацією для американського ринку. Для фіксації кабелю рекомендовані SKINDICHT® MINI FKM  із максимальною робочою температурою +200°С, а в умовах обмеженого простору, наприклад, у шафах керування – SKINTOP® MULTI, конструкція якого дає змогу ввести до 23 кабелів через один отвір, а також готові кабельні рішення від Lapp.
 
ÖLFLEX® HEAT 650 SC: кабель з ізоляцією на основі  скловолокна.
Унікальною характеристикою одножильного кабелю ÖLFLEX® HEAT 650 SC є його термостійкість, що допускає використання кабелю у зонах з температурою у межах від  -50 до +700°C. Таким чином, його цільовими замовниками є підприємства важкої промисловості, зокрема металургічна та хімічна, машинобудівельна галузь та виробники пристроїв нагрівання. Відповідні властивості кабелю досягають завдяки матеріалам, використовуваним у його конструкції: нікелевому провіднику та оболонці на основі скловолокна.
 
ÖLFLEX® HEAT 180 SiF A: тепер сертифікований для американського ринку.
Одножильний термостійкий провід ÖLFLEX® HEAT 180 SiF вже давно відомий клієнтам Lapp Group. Він є  одним з найбільш використовуваних на тих ділянках, де ізоляція із ПВХ через деякий час стає крихкою. Провід із робочою температурою до +180°C може бути задіяний на будь-якому підприємстві для під’єднання приладів нагрівання та кондиціонування, електродвигунів, печей, генераторів та ін. Новинкою для наших клієнтів стане його сертифікація на відповідність стандартам UL для американського ринку.
 
ÖLFLEX® HEAT 125 MC/C MC: розширення до +125°C. 
Оболонка та ізоляція ÖLFLEX® HEAT 125 MC і його екранованої версії виконані із поліолефінового співполімеру з електронним зшиванням.
Окрім стійкості до високих температур (до +125°C) навколишнього середовища, кабель не містить галогенів, виділяє незначну кількість димових газів (відп. до IEC 61034-2), а також не підтримує і не поширює горіння (відп. до IEC 60332-3-24 і IEC 60332-3-25). Чорний колір оболонки робить кабель стійким до атмосферних впливів та ультрафіолету. Кабель сертифікований Germanischer Lloyd.
 
SKINDICHT® MINI FKM: маленька деталь - висока надійність.
Зони впливу високих температур потребують особливої уваги. Будь-яку заявлену характеристику системи загалом можна гарантувати за умови відповідності кожного її елемента певній властивості. Так, ефективним доповненням для фіксації кабелю в умовах підвищеної температури навколишнього середовища може стати кабельний ввід SKINDICHT® MINI FKM із робочим діапазоном до +200°C. Латунний корпус з ущільненням з фтореластомеру із широким діапазоном фіксації (2-5,5 мм) – ідеальне рішення для датчиків контрольно-вимірювальної техніки.
 
Ми також рекомендуємо звернути увагу на подані нижче позиції.
SKINTOP® MULTI є доповненням до лінійки практичних систем фіксації кабелю для шаф керування та технології автоматизації. Аналогічно вже відомій на кабельному ринку системі SKINTOP® CUBE, SKINTOP® CUBE MULTI призначена до заведення декількох кабелів через один отвір. Відмінності полягають у конструкції вставок, які встановлюються у рамку. У той час, як SKINTOP® CUBE має окремі модулі,  нова система SKINTOP® CUBE MULTI має єдину вставку із мембранною технологією. Під час монтажу мембрани із гелю проколюють, утворюючи герметичну фіксацію кабелю. SKINTOP® CUBE MULTI дає змогу одночасно заводити до 22 кабелів, у тому числі AS-I кабель.
 
Кабельні вводи SKINTOP® GRIP тепер доступні у діапазоні фіксації від M16x1,5 до M32x1,5. Інтегрована подвійна прокладка розвантажує натяг кабелю у 10 разів. SKINTOP® GRIP призначений насамперед для використання у галузі машинобудування та рухомих системах.
EPIC® ULTRA H-А 3 доводять на практиці, що навіть невеликі роз'єми можуть бути надійними у експлуатації. Корпуси лінійки EPIC® ULTRA покриті нікелем для додаткового захисту від корозії та оптимальної електромагнітної сумісності. Завдяки компактності, їх часто застосовують у обмеженому просторі шаф керування.
 
Готові кабельні рішення ÖLFLEX® CONNECT
За останні 30 років Lapp Group акумулювала достатньо досвіду в виробництві кабелю та окремих компонентів,  щоб сьогодні мати  можливість пропонувати клієнтам комплексні рішення – готові кабельні збірки, аби стати надійним партнером для наших замовників навіть у найскладніших проектах.
Лінійка ÖLFLEX® CONNECT є результатом активної роботи та стандартизації всіх глобальних розробок Lapp у сфері кабельних збірок. Під час діяльності за цим напрямом були розширені виробничі потужності та складські можливості в Америці, Європі та Азії, а у 2016 році планується збільшити кількість виробничих майданчиків до 12. Такі темпи є незаперечним доказом упевненого руху Lapp на шляху задоволення попиту на індивідуальні кабельні рішення, незалежно від того, де розташований наш замовник. Очевидними перевагами для клієнтів є індивідуальний підхід та висока якість завдяки оптимальній взаємодії всіх компонентів  системи.

“Ніхто не знає продукцію Lapp краще від нас самих: від вибору міді найвищої якості та матеріалу оболонки до тестування на серійне виробництво. Володіючи повною інформацією, ми маємо змогу вибрати правильні компоненти, з`єднати їх та в результаті гарантувати надійність системи, – пояснює Georg Stawowy, технічний директор Lapp Holding AG. – Ми робимо це на глобальному рівні у тісній взаємодії із нашими спеціалістами на місцях, які добре знають локальний ринок”.

Лінійка ÖLFLEX® CONNECT нараховує три основні групи
ÖLFLEX® CONNECT CABLES – класичні кабельні збірки. В групу можна віднести усі замовлення, під час яких Lapp виконує нарізання,  маркування, зачищення та під`єднання кабелів до роз'ємів – у стандартному виконанні чи згідно з індивідуальними вимогами.
ÖLFLEX® CONNECT SERVO – кабельні збірки сервокабелів. Минулого року Lapp представила інноваційну збірку сервокабелів відповідно до стандарту Siemens, що демонструє високі показники якості та надійності передачі даних. За цей час номенклатура можливих сервокабелів значно розширилася, а цього року ми зосередимо зусилля на розширенні стандартів.
ÖLFLEX® CONNECT CHAIN – рухомі кабельні ланцюги укомплектовані кабелем. Lapp бере на себе керування інтеграцією кабелів у ланцюг. На бажання клієнта спеціалісти Lapp можуть здійснювати експертний контроль установлення ланцюга на місці експлуатації. Який би вибір не зробив клієнт, його переваги очевидні.
ЛАПП Украина - официальный представитель Lapp Group в Украине. Предлагает продукцию   LАРР KABEL , MENNEKES , CIMCO и BREVETTI. Ассортимент: кабель и провода, промышленные коннекторы, штекерные разъемы, электро-монтажный инструмент, буксируемые кабельные цепи.

 

Предупреждение: в данной теме не было сообщений более 150 дней.
Если Вы не уверены что хотите ответить, то лучше создайте новую тему.

Имя:     Email:     Я не спамер