Автор Тема: Напруга 12, 24, 36, 42В. Яку напругу при яких умовах застосовувати???  (Прочитано 11024 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline p23asae

  • ****
  • Thank You
  • -Given: 25
  • -Receive: 7
  • Повідомлень: 309
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет Автор 50 тем
    • Перегляд профілю
    • Awards
Напруга 12, 24, 36, 42В. Яку напругу при яких умовах застосовувати???

Offline rga

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 322
  • -Receive: 854
  • Повідомлень: 6 522
  • Country: ua
  • Awards Золотая сова (400 благодарностей + 1500 сообщений) За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
А какие условия есть в наличии?

Offline grossel

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 110
  • -Receive: 1618
  • Повідомлень: 9 968
  • Country: ua
  • Awards ЕОМактивность II- 2й по числу постов в день=(? сообщений)/(? времени пребывания) Золотая сова (400 благодарностей + 1500 сообщений) За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
В зависимости от условий согласно ПУЭ п.1.1.13.
Например 12В в условиях: в) особливо небезпечні приміщення, які характеризуються наявністю однієї
з умов, що створює особливу небезпеку:
1) особливої вологості (див.  1.1.9);
2) хімічно активного або органічного середовища (див.  1.1.12);
3) одночасно двох або більше умов підвищеної небезпеки (див. перелік б)).
г) території, де розміщено зовнішні електроустановки, які за рівнем небезпеки ураження людей електричним струмом прирівнюються до особливо небезпечних приміщень.
канал видео wwwGenPlanaNet на YouTube
http://www.youtube.com/user/wwwGenPlanaNet

Offline Андрюха РЗА

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 364
  • -Receive: 482
  • Повідомлень: 3 512
  • Country: ua
  • Инженер РЗиА и ТМ
  • Awards Серебрянная сова (250 благодарностей + 1000 сообщений) За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
на РП, ПС согласно ГКД цепи ремонтного освещения должны быть не выше 12В.
Дела не всегда обстоят так, как кажется

Offline p23asae

  • ****
  • Thank You
  • -Given: 25
  • -Receive: 7
  • Повідомлень: 309
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет Автор 50 тем
    • Перегляд профілю
    • Awards
У мене ситуація така : насосна станція, і в ній приямок з свердловиною - який я хочу освітити.
Я вирішив взяти понижуючий трансформатор на 24В. Але відкривши каталог я побачив що є пониж.трансфор. не тільки на 24В, а ще й на 12,36,42. І тут виникло запитання - а навіщо інші рівні напруги (12,36,42В).Можливо хто-небудь до мене вже розібрався з даним питанням.
« Останнє редагування: 15 Січень 2016, 10:01:49 від p23asae »

Offline Roman3R

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 83
  • -Receive: 1106
  • Повідомлень: 4 470
  • Country: ua
  • Awards ЕОМактивность III-3й по числу постов в день=(? сообщений)/(? времени пребывания) III по максимальному времени on-line пребывания на форуме За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет Золотая сова (400 благодарностей + 1500 сообщений)
    • Перегляд профілю
    • Awards
насосна станція, і в ній приямок з свердловиною - який я хочу освітити
Якщо це стаціонарне освітлення тоді ПУЕ пише
6.1.19.  У приміщеннях з підвищеною небезпекою та особливо небезпечних дозволена напруга має становити до 220 В;  у цьому разі необхідно передбачати захисне вимкнення лінії за струму витікання до ЗО мА або живлення кожного сві­тильника за допомогою розділового трансформатора (розділовий трансформатор може мати кілька електрично не пов’язаних вторинних обмоток).
Для живлення світильників місцевого освітлення з трубчастими та компак­тними люмінесцентними лампами дозволено застосовувати напругу, не більшу ніж 220 В. У цьому разі у вогких приміщеннях, особливо вогких, жарких і з хімічно активним середовищем необхідно застосовувати люмінесцентні лампи для місцевого освітлення лише в арматурі спеціальної конструкції.

Для переносних світильників
6.1.20. Для живлення переносних світильників у приміщеннях з підвище­ною небезпекою та особливо небезпечних слід застосовувати напругу,  не вищу ніж 24 В.
За наявності особливо несприятливих умов, коли небезпека ураження елек­тричним струмом збільшується через тісноту, незручне положення, уразі дотикання до великих металевих, добре заземлених поверхонь (наприклад, робота в котлах), у зовнішніх установках для живлення ручних світильників слід застосовувати напругу, не вищу ніж 12 В.
Вчаться на своїх помилках, а на чужих роблять кар’єру

Offline rga

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 322
  • -Receive: 854
  • Повідомлень: 6 522
  • Country: ua
  • Awards Золотая сова (400 благодарностей + 1500 сообщений) За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
І тут виникло запитання - а навіщо інші рівні напруги (12,36,42В).Можливо хто-небудь до мене вже розібрався з даним питанням.
Вообще-то, у Гугла можно спросить: "где используется напряжение 36В"?
Есть электроинструмент на производствах, например, паяльники, шуруповерты, осветительные лампы.

 

Warning: this topic has not been posted in for at least 150 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Ім'я:     Email: