Автор Тема: Проект автоматизации дымоудаления  (Прочитано 4777 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн grossel

  • ******
  • Спасибо
  • -Given: 110
  • -Receive: 1614
  • Сообщений: 9 964
  • Country: ua
  • Awards ЕОМактивность II- 2й по числу постов в день=(? сообщений)/(? времени пребывания) Золотая сова (400 благодарностей + 1500 сообщений) За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Просмотр профиля
    • Awards
Кто это такое сказал, что отменили? З 2014г действуют "ПРАВИЛА ВИЗНАЧЕННЯ ВАРТОСТІ ПРОЕКТНИХ РОБІТ ТА ЕКСПЕРТИЗИ ПРОЕКТІВ БУДІВНИЦТВА" ДСТУ Б Д.1.1-7:2013: п.5.1.2 Кошторисна вартість проектних робіт, залежно від їх виду, визначається з застосуванням збірників цін (Додаток Д). Так от, согласно "обов'язковоЇ" табл.Д1 все союзные сборники действуют..
CC19, да я ввожу все повышающие коэффициенты. Сейчас с 2014г начал действовать наш ДСТУ Б Д.1.1-7:2013, так расчет согласно его требованиям.
« Последнее редактирование: 12 Декабрь 2014, 16:50:04 от grossel »
канал видео wwwGenPlanaNet на YouTube
http://www.youtube.com/user/wwwGenPlanaNet

Оффлайн Roman3R

  • ******
  • Спасибо
  • -Given: 83
  • -Receive: 1105
  • Сообщений: 4 467
  • Country: ua
  • Awards ЕОМактивность III-3й по числу постов в день=(? сообщений)/(? времени пребывания) III по максимальному времени on-line пребывания на форуме За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет Золотая сова (400 благодарностей + 1500 сообщений)
    • Просмотр профиля
    • Awards
ДСТУ Б Д.1.1-7:2013: п.5.1.2
Ви посилаєтесь на проект ДСТУ , в остаточній редакції такий пункт відсутній .
Вчаться на своїх помилках, а на чужих роблять кар’єру

Оффлайн grossel

  • ******
  • Спасибо
  • -Given: 110
  • -Receive: 1614
  • Сообщений: 9 964
  • Country: ua
  • Awards ЕОМактивность II- 2й по числу постов в день=(? сообщений)/(? времени пребывания) Золотая сова (400 благодарностей + 1500 сообщений) За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Просмотр профиля
    • Awards
ДСТУ Б Д.1.1-7:2013: п.5.1.2
Ви посилаєтесь на проект ДСТУ , в остаточній редакції такий пункт відсутній .
Роман 3Р, дякую за підсказку, але все рівно в ДСТУ з змінами є посилання на п.4.2 «Вартість проектних робіт для об'єктів будівництва, які мають галузеві особливості та до яких висуваються додаткові вимоги, може визначатися за відповідними стандартами організацій України» та табл.Ж1 де є всі ці перелічені збірники в тому числі і збірник 60. І раніше існувала норма розрахунку кошторису проектних робіт, як за відповідним збірником, так і шляхом застосування усереднених відсоткових показників вартості проектних робіт до розрахункової бази будівельно-монтажних робіт.
канал видео wwwGenPlanaNet на YouTube
http://www.youtube.com/user/wwwGenPlanaNet

 

Предупреждение: в данной теме не было сообщений более 150 дней.
Если Вы не уверены что хотите ответить, то лучше создайте новую тему.

Имя:     Email:     Я не спамер