Автор Тема: Допоможіть вирішити проблему з підключенням фотомодулів  (Прочитано 2018 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline anri081283

  • *
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 0
  • Повідомлень: 8
  • Country: 00
    • Перегляд профілю
    • Awards
Змонтував систему автономного живлення з 12 фотомодулів, контроллера заряду, чотирьох акумуляторів (12В, 200Аг) та блоку безперебійного живлення. При підключенні допустився першої помилки, для комутації обладнання використав двохполюсні автоматичні вимикачі (ІЕК) на 25А (згідно ТХ їх можна використати в мережі постійного струму з напругою до 48В). В мене напруга на акамуляторах 55-56В. Проблема в наступному: При комутації ПБЖ з іншим обладнанням спрацьовує автоматичний вимикач (миттєво). Підключав окремо акумулятори (4 шт. 55-56В) спрацьовує автомат, підключав 3шт. (42В) - вмикається нормально але ПБЖ показує недостатній заряд батарей. Після того як трохи розрядились акумулятори (до 54В) ввімкнув усі чотири, з другої спроби вдалось. Підключив контроллер заряду, знову спрацював автомат. Контроллер заряду eMPPT 60 (48В), ПБЖ Logic Power (48В, 2,1кВт)...

Offline e_one

  • ****
  • Thank You
  • -Given: 26
  • -Receive: 28
  • Повідомлень: 409
  • Country: ua
  • солнечноэлектрик
  • Awards За неизменность форуму II степени - на форуме 2-3 года
    • Перегляд профілю
    • Awards
Если не углубляться в теорию - скажу просто. Использование автоматов по переменке в цепях постоянного тока - гиблое дело.
Если у вас мало денег - используйте предохранители в цепи аккумуляторов и фотомодулей (в случае если у вас более двух параллельных соединений). Если у вас много денег - покупайте автомат рассчитанный на работу в фотоэлектрических установках.
Кстати, где вам удалось найти автомат ИЭК с номинальным током больше 80А?

Offline anri081283

  • *
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 0
  • Повідомлень: 8
  • Country: 00
    • Перегляд профілю
    • Awards
Автомат встановлений на 25А згідно проекту. То причина в автоматі? Доречі в інструкцї до контроллера не сказано чи треба заземляти " - " і взагалі яку систему заземлення використовувати в таких випадках?

Offline e_one

  • ****
  • Thank You
  • -Given: 26
  • -Receive: 28
  • Повідомлень: 409
  • Country: ua
  • солнечноэлектрик
  • Awards За неизменность форуму II степени - на форуме 2-3 года
    • Перегляд профілю
    • Awards
Причина в автомате. Я вообще не вижу смысла устанавливать автомат в цепи где нужно обеспечить только защиту от КЗ. Я в своих системах делаю заземление только того что нужно заземлить по инструкции и так как это написано в инструкции.

Offline anri081283

  • *
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 0
  • Повідомлень: 8
  • Country: 00
    • Перегляд профілю
    • Awards
Спасибо за информацию.

 

Warning: this topic has not been posted in for at least 150 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Ім'я:     Email: