Автор Тема: пожсигнализация в детских учереждениях  (Прочитано 3100 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Евген

  • Гість
Не зрозуміло.
Якщо потрібно ставити оповіщення навіть в коморі, та туалетах, тоді навіщо пишуть
оповіщуються   тільки адміністрація та обслуговуючий персонал.  Оповіщення адміністрації (обслуговуючого персоналу) здійснюється за допомогою:
Тоді навіщо про персонал згадувати? Написали б , в кожній кімнаті по світлозвуковому оповіщувачу окрім приміщень спальні і все. А я так розумію, оповіщується персонал, і оповіщення в усіх приміщеннях де перебуває персонал чи де можливо перебування персоналу. Чи я щось не так розумію? Я в сан/вузлах, душових та коморах, холодильних камерах нічого не ставлю. А в усіх інших  - так. Де може бути персонал з багатьма дітками - світове оповіщення (щоб не налякати малечу) а в інших, де дорослі - світолозукове.
Якщо в кожному приміщенні - цих оповіщувачів вийде куди більше ніж 100шт. Якась новорічна ялинка, а не дитячий заклад.

Offline rga

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 320
  • -Receive: 853
  • Повідомлень: 6 515
  • Country: ua
  • Awards Золотая сова (400 благодарностей + 1500 сообщений) За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
Де може бути персонал з багатьма дітками - світове оповіщення (щоб не налякати малечу) а в інших, де дорослі - світолозукове.
Я бы тоже так делала.

Offline Перке

  • ****
  • Thank You
  • -Given: 17
  • -Receive: 21
  • Повідомлень: 220
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
Я в сан/вузлах, душових та коморах, холодильних камерах нічого не ставлю. А в усіх інших  - так.

Совершенно согласен. В санузлах, душевых и т.п. ставить нет смысла. Не стоит настолько буквально все воспринимать. Я имел в виду, что вмне стречались проекты по дет садам, в которых оповещались кабинеты (заведующая, завхоз), кухня, ну и плюс наружный оповещатель, и как-бы все. Вот так некоторые воспринимают "оповіщуються тільки адміністрація та обслуговуючий персонал" по п.3.14..

Offline rga

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 320
  • -Receive: 853
  • Повідомлень: 6 515
  • Country: ua
  • Awards Золотая сова (400 благодарностей + 1500 сообщений) За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
В санузлах, душевых и т.п. ставить нет смысла.
А вот это вопрос. Если в санузле нянечка с детьми на горшках, а в садике пожар, то им явно не повезет.

 

Warning: this topic has not been posted in for at least 150 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Ім'я:     Email: