Автор Тема: Excel і робота з ним  (Прочитано 3167 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Саша85

  • ***
  • Thank You
  • -Given: 26
  • -Receive: 13
  • Повідомлень: 168
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
Excel і робота з ним
« : 25 Грудень 2012, 14:42:57 »
Шановні форумчани допоможіть хто знає.
Є дані в Excel, а саме перелік КТП, ЗТП з відповідними номерами. наприклад КТП №35, КТП № 70, КТП №16. Треба посортувати ці дані по номеру, але треба виділити з комірки (ячейки) Excel тільки текст для того щоб посортувати. ТОбто розділити на двоє: текст і окремо число
 Знаю тільки що є певна формула яка може це зробити, і непамятаю з якого розділу Excel "Статистика" чи "текст" ця формула є. ДОПОМОЖІТЬ тому що великий обєм інформації і вручну вводити дуже довго
Якби ми вчились так, як треба, То й мудрість би була своя.  А то заліземо на небо: «І ми не ми, і я не я, І все те бачив, і все знаю,

Offline hi_tech

  • Global Moderator
  • ******
  • Thank You
  • -Given: 321
  • -Receive: 475
  • Повідомлень: 1 490
  • Country: ua
    • Перегляд профілю
    • Awards
Re: Excel і робота з ним
« Reply #1 : 25 Грудень 2012, 16:37:08 »
Саша85, скачай Надстройка MyAddin Demo-версия
Установи и разреши в Excel макросы "Меню-Параметры Excel-Центр управления безопасностью-Параметры макросов-поставить галочку "Доверять доступ к объектной модели проектов VBA"
Команда "Извлечение числа из текста" решит проблему. http://www.excel-vba.ru/nadstrojka-myaddin/izvlechenie-chisla-iz-teksta/
Необходимо будет указать вначале диапазон ячеек с надписями "КТП №90; КТП №3, ..." потом такой же рядом пустой и нажать - "Извлечь".
Только что сам попробовал - Работает. Версия ограничена количеством запусков - но для решения проблемы 100 раз запуска хватит думаю.

Вот еще может поможет
http://www.excel-vba.ru/chto-umeet-excel/kak-ostavit-v-yachejke-tolko-cifry-ili-tolko-tekst/
« Останнє редагування: 25 Грудень 2012, 16:40:37 від hi_tech »

 

Warning: this topic has not been posted in for at least 150 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Ім'я:     Email: