Автор Тема: Расчет опор ВЛ на механическую прочность  (Прочитано 46457 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Electrician

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 142
  • -Receive: 559
  • Повідомлень: 2 331
  • Country: ua
  • У меня примерно такие же очки :-)
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет Золотая сова (400 благодарностей + 1500 сообщений)
    • Перегляд профілю
    • Awards
я знаю не все, а только половину

Offline Tduty

  • *
  • Thank You
  • -Given: 8
  • -Receive: 0
  • Повідомлень: 15
  • Country: ua
    • Перегляд профілю
    • Awards
Кто-то пользовался для расчета прогой  ОПОРА?
Что значит термин переходная опора - угловые, чтоли ?
« Останнє редагування: 09 Вересень 2009, 18:55:39 від Tduty »

Гость

  • Гість
Кто-то пользовался для расчета прогой  ОПОРА?
Что значит термин переходная опора - угловые, чтоли ?

Переходные - для перехода через препятствия. Выполняются на повышенных стойках или на приставках для того, чтобы выдержать габариты

Nastena

  • Гість
Всем привет! Подскажите мне как или скиньте как пример :-[ расчет на механическую прочность железобетонной опоры отдельностоящей!

Offline 3oloS

  • Global Moderator
  • ******
  • Thank You
  • -Given: 327
  • -Receive: 1659
  • Повідомлень: 3 695
  • Country: ua
    • Перегляд профілю
    • Awards

Offline Roman3R

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 83
  • -Receive: 1106
  • Повідомлень: 4 470
  • Country: ua
  • Awards ЕОМактивность III-3й по числу постов в день=(? сообщений)/(? времени пребывания) III по максимальному времени on-line пребывания на форуме За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет Золотая сова (400 благодарностей + 1500 сообщений)
    • Перегляд профілю
    • Awards
Цитата: Nastena
расчет на механическую прочность железобетонной опоры отдельностоящей
« Останнє редагування: 26 Жовтень 2009, 13:21:30 від Roman3R »
Вчаться на своїх помилках, а на чужих роблять кар’єру

Offline hi_tech

  • Global Moderator
  • ******
  • Thank You
  • -Given: 321
  • -Receive: 475
  • Повідомлень: 1 490
  • Country: ua
    • Перегляд профілю
    • Awards
Цитата: Roman3R
* расчет мех. почност опор.rar (11.38 Кб - загружено 5 раз.)
Roman3R, здесь надо сказать, что расчет я делал давненько и ПУЭ немного изменилось, но за подоснову может и пойдет. Если вдруг появится свободное время, займусь ею :)
Толкового расчета (так чтобы все по полочкам) для ж/б опоры так и не встречал, хотя говорят есть какая-то книжка по расчету (не Крюков).
Кстати, программа Электрик (новая версия) тоже имеет модуль для расчета.
« Останнє редагування: 26 Жовтень 2009, 15:30:17 від hi_tech »

deos

  • Гість
Панове, підскажіть прошу. Часто доводиться запроектовувати стрижневі блискавкоприймачі висотою 7-10 м (кріпляться до коминів). Як ж мені правильно розрахувати стійкість цих стрижнів, матеріали (використовував армат. діам. 10 мм і переходи з труб умовними проходами 10-20-25). Хотілось би відмовитись від розтяжок на натяжних болтах - здається висоти не такі вже і страшні якшо зробити опору довше (плече збільшити). Можливо порадите якусь програму для розрахунку (бажано з ссилкою для скачування). Наперед дякую

Offline Roman3R

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 83
  • -Receive: 1106
  • Повідомлень: 4 470
  • Country: ua
  • Awards ЕОМактивность III-3й по числу постов в день=(? сообщений)/(? времени пребывания) III по максимальному времени on-line пребывания на форуме За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет Золотая сова (400 благодарностей + 1500 сообщений)
    • Перегляд профілю
    • Awards
Цитата: deos
Можливо порадите якусь програму для розрахунку
Ця парафія відноситься до будівельників-конструкторів (розділ КМ) , для чого вам брати відповідальність на себе .
Вчаться на своїх помилках, а на чужих роблять кар’єру

deos

  • Гість

Цитата: Roman3R
Ця парафія відноситься до будівельників-конструкторів (розділ КМ)
Дякую, але для цього у відділ потрібно будівельника-конструктора, якого в нас нема. І що робити в такому випадку?

Offline hi_tech

  • Global Moderator
  • ******
  • Thank You
  • -Given: 321
  • -Receive: 475
  • Повідомлень: 1 490
  • Country: ua
    • Перегляд профілю
    • Awards
deos, программы для конструкторов в которых можно рассчитать нагрузку на опору конечно же существуют - Лира, Мономах, SCad и т.д. Можно скачать на торрентах, там же и видео и книги по их использованию.
Но для этого все равно должна быть база знаний.
Не дай бог произойдет несчастный случай, с Вас же и спросят.

Offline Electrician

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 142
  • -Receive: 559
  • Повідомлень: 2 331
  • Country: ua
  • У меня примерно такие же очки :-)
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет Золотая сова (400 благодарностей + 1500 сообщений)
    • Перегляд профілю
    • Awards
Цитата: deos
І що робити в такому випадку?
нанимать человека на разовую работу - конструктор, он отвечает за свои расчеты. не думаю что будет стоить эта работа сумасшедших денег.
я знаю не все, а только половину

deos

  • Гість
Всім дякую за відповіді/поради, але думаю в нас не захоче фірма розорятись ще і на конструктора :( А просто програми можливо і не хватить (хоча я і буду шукати/вивчати), тому що треба проводити багато попутніх розрахунків (чи витримають кріплення і сам комин (чи ін.) такі навантаження, як розмістити тримачі щогли, як саме з'єднувати елементи стрижнів тощо). Напевне і конструктор би писав всюди після самих елементарних розрахунків - "Виходячи з конструктивних міркувань..." (мене на ПЦБ так вчили) :D :( - це сама краща "відмазка" щоб не мати лишніх головних болей. А на вашу думку, якшо стрижень запроектувати висотою 9 м (4м тр. 25, 3м - тр. 20, 1,5м - тр. 10 та 0,5м - армат.10), причому виступаюча частина буде висотою 7м, а 2м - кріпити до комина в 2-х точках (найбільш віддалених)  ---- така конструкція витримає тих вітрових навантажень і від власної маси??? Цікавить просто Ваша думка - не "зелене світло" для використання таких пректних рішень :)

OHEMS

  • Гість
Коллеги для какой плоскости стойки СВ105 выполняется проверочный расчет мех прочности.

OHEMS

  • Гість
hi_tech,
Спасибо за Ваш вариант расчета. Я взял 0,5 и все сразу понял :)

 

Warning: this topic has not been posted in for at least 150 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Ім'я:     Email: