Автор Тема: Питання по п 8.7  (Прочитано 3228 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline il85

  • *****
  • Thank You
  • -Given: 162
  • -Receive: 47
  • Повідомлень: 852
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
Питання по п 8.7
« : 01 Березень 2012, 13:09:32 »
Я не розумію чому бойлер  необхідно живити від ВРП, а не від поверхового силового щита? І що це потрібно від ВРП тягнути на бойлери окремий стояк і ставити окремі щитки? І що має бути незалежним підігрів води і електроопалення?
« Останнє редагування: 01 Березень 2012, 13:11:19 від il85 »

Offline il85

  • *****
  • Thank You
  • -Given: 162
  • -Receive: 47
  • Повідомлень: 852
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
Re: Питання по п 8.7
« Reply #1 : 01 Березень 2012, 19:24:12 »
Як правильно організувати живлення бойлерів та електроопалення? І ще де взяти коефіцієнти використання для електроопалення?

Offline shtuch1

  • *****
  • Thank You
  • -Given: 44
  • -Receive: 41
  • Повідомлень: 564
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму II степени - на форуме 2-3 года
    • Перегляд профілю
    • Awards
Re: Питання по п 8.7
« Reply #2 : 01 Березень 2012, 19:52:42 »
де взяти коефіцієнти використання для електроопалення?
для жилья приложении Д (таблица Д.2 - Д.4), табл. 3.2 ДБН В.2.5-23:2010

Offline il85

  • *****
  • Thank You
  • -Given: 162
  • -Receive: 47
  • Повідомлень: 852
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
Re: Питання по п 8.7
« Reply #3 : 01 Березень 2012, 20:15:50 »
А для громадських і адміністративних?

Offline O.S.

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 118
  • -Receive: 316
  • Повідомлень: 1 895
  • Country: ua
  • Всем успехов и удачи. 07.01.2013
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет Серебрянная сова (250 благодарностей + 1000 сообщений)
    • Перегляд профілю
    • Awards
Re: Питання по п 8.7
« Reply #4 : 01 Березень 2012, 20:23:43 »
І що це потрібно від ВРП тягнути на бойлери окремий стояк і ставити окремі щитки?
Звісно ні, там же ясно написано
У житлових будинках живлення систем електричного опалення і електричного підігріву води повинно здійснюватись незалежними одна від одної та інших електроприймачів лініями, починаючи від квартирних щитків або вводів у будинок
Очевидно для приватних хатинок -- від вводів у будинок, а для квартир -- від квартирних щитків. Про поверхові не сказано, але імхо вони нічим не гірші за квартирні.

Щодо к-тів попиту: для громадських і адміністративних їх беруть по табл. 3.11, це ж санітарно-технічні приймачі.
« Останнє редагування: 01 Березень 2012, 20:27:07 від O.S. »

Offline shtuch1

  • *****
  • Thank You
  • -Given: 44
  • -Receive: 41
  • Повідомлень: 564
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму II степени - на форуме 2-3 года
    • Перегляд профілю
    • Awards
Re: Питання по п 8.7
« Reply #5 : 01 Березень 2012, 20:48:18 »
І що це потрібно від ВРП тягнути на бойлери окремий стояк і ставити окремі щитки?
Звісно ні, там же ясно написано
У житлових будинках живлення систем електричного опалення і електричного підігріву води повинно здійснюватись незалежними одна від одної та інших електроприймачів лініями, починаючи від квартирних щитків або вводів у будинок
Очевидно для приватних хатинок -- від вводів у будинок, а для квартир -- від квартирних щитків. Про поверхові не сказано, але імхо вони нічим не гірші за квартирні.

Щодо к-тів попиту: для громадських і адміністративних їх беруть по табл. 3.11, це ж санітарно-технічні приймачі.
п. 3.25 Коэффициенты спроса для расчета нагрузки вводов и линий силовых электрических сетей следует определять по таблицам 3.9 и 3.10.
п. 3.28    Расчетную нагрузку линий, питающих лифты, подъемники и транспортеры, следует определять в соответствии с 3.11.
п. 8.7 В жилых зданиях питание систем электрического отопления и электрического подогрева воды должно осуществляться по независимым одна от другой и других электроприемников линиям, начиная от квартирных щитков или вводов в дом.
В общественных зданиях и сооружениях, административных и бытовых зданиях промпредприятий питание систем электрического отопления и подогрева воды должно быть независимым одно от другого и от других электроприемников, начиная от ВРУ.

Offline il85

  • *****
  • Thank You
  • -Given: 162
  • -Receive: 47
  • Повідомлень: 852
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
Re: Питання по п 8.7
« Reply #6 : 01 Березень 2012, 21:12:07 »
Приведу приклад є п'яти поверхова громадська будівля по сан вузлах стоять бойлера коридори опалюються електроконвекторами - то що я маю живити електроконвектори і бойлери окремими лініями з ВРУ що розташоване на першому поверсі в електрожитовій - може я страшно туплю вибачте мене за це, але я не можу зрозуміти чому я не можу підключити споживачів до поверхових силових щитів?
(на всякий випадок уточню до житлових будинків в мене питань нема там все зрозуміло)

Offline shtuch1

  • *****
  • Thank You
  • -Given: 44
  • -Receive: 41
  • Повідомлень: 564
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму II степени - на форуме 2-3 года
    • Перегляд профілю
    • Awards
Re: Питання по п 8.7
« Reply #7 : 01 Березень 2012, 21:25:08 »
Приведу приклад є п'яти поверхова громадська будівля по сан вузлах стоять бойлера коридори опалюються електроконвекторами - то що я маю живити електроконвектори і бойлери окремими лініями з ВРУ що розташоване на першому поверсі в електрожитовій - може я страшно туплю вибачте мене за це, але я не можу зрозуміти чому я не можу підключити споживачів до поверхових силових щитів?
(на всякий випадок уточню до житлових будинків в мене питань нема там все зрозуміло)
Каждый отдельно не нужно. Нужно на каждом этаже  установить щит питания бойлеров и щит питания електроконвекторов, а эти щиты отдельными линиями запитать от ВРУ по магистральной или радиальной схеие.

Offline shtuch1

  • *****
  • Thank You
  • -Given: 44
  • -Receive: 41
  • Повідомлень: 564
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму II степени - на форуме 2-3 года
    • Перегляд профілю
    • Awards
Re: Питання по п 8.7
« Reply #8 : 01 Березень 2012, 21:44:29 »
см. п. 8.6. Авторы ДБН хотели сети бойлеров отключать в часы максимума енергосистемы. поєтому наверно отдельной линией от ВРУ
« Останнє редагування: 02 Березень 2012, 10:09:43 від shtuch1 »

Offline O.S.

  • ******
  • Thank You
  • -Given: 118
  • -Receive: 316
  • Повідомлень: 1 895
  • Country: ua
  • Всем успехов и удачи. 07.01.2013
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет Серебрянная сова (250 благодарностей + 1000 сообщений)
    • Перегляд профілю
    • Awards
Re: Питання по п 8.7
« Reply #9 : 01 Березень 2012, 21:53:09 »
на всякий випадок уточню до житлових будинків в мене питань нема там все зрозуміло
тю, я то думав якраз що у вас проблема з житлом. А в адмін. і громадських тут все взагалі зрозуміло.
Нужно на каждом этаже  установить щит питания бойлеров и щит питания електроконвекторов, а эти щиты отдельными линиями запитать от ВРУ по магистральной или радиальной схеие.
Чому саме так? Питання дискусійне, але що поробиш, у нас як в армії -- накази не обговорюються  :D 
« Останнє редагування: 01 Березень 2012, 22:06:26 від O.S. »

Offline il85

  • *****
  • Thank You
  • -Given: 162
  • -Receive: 47
  • Повідомлень: 852
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
Re: Питання по п 8.7
« Reply #10 : 01 Березень 2012, 22:41:01 »
Чому саме так? Питання дискусійне, але що поробиш, у нас як в армії -- накази не обговорюються  :D 

Нннда  не охота кругле носити, а квадратне котити  :-[
Дякую за допомогу.

Offline grun

  • ****
  • Thank You
  • -Given: 106
  • -Receive: 82
  • Повідомлень: 359
  • Country: ua
  • Awards За неизменность форуму I степени - на форуме более 3 лет
    • Перегляд профілю
    • Awards
Re: Питання по п 8.7
« Reply #11 : 02 Березень 2012, 08:20:35 »
Часто для расчета нагрузок пользуюсь главой 2 вот этой книженции
http://eom.com.ua/index.php?action=downloads;sa=view;down=1890

 

Warning: this topic has not been posted in for at least 150 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Ім'я:     Email: